3a кожного зaгиблoгo і порaнeнoго! Нaм пoтрiбeн свій Моссад! Пoкaрaння мaє бути невідворотним — журнaлістка

За кожного загиблого. Нам потрібен свій Моссад

Критично важлива невідворотність покарання. За тих, хто втратив свій дім і намагається жити з вирваним корінням. За зламані долі і життя. За КОЖНОГО пораненого і загиблого.

Не просити Путіна вплинути на “той бік”. А дати кожному українцю впевненість у НЕВІДВОРОТНОСТІ покарання.

І мова не лише про сьогодні, не лише про адекватну відповідь армії. Треба системно і жорстко працювати, але “дістати” кожну мерзоту – нехай навіть на це підуть десятиліття. Приклади є.

Нижче наведу мій текст майже п’ятирічної давнини. Не відмовлюся від жодного слова, лише додам, що у 2016 році у нас були створені Сили спеціальних операцій ЗС України (ССО).

“25 січня 2015 року Антитерористична операція на Донбасі триває вже десятий місяць. Офіційно  АТО, по суті  війна. Однак найдовшою і найуспішнішою операцією в історії світових спецслужб була ізраїльська  терміном у 20 років (!) – під “невідворотною” назвою “Гнів божий”.

…Мюнхенська олімпіада, 5 вересня 1972 року. Терористи взяли заручників  членів ізраїльської спортивної делегації. 11 спортсменів було вбито.Теракт у Мюнхені

Теракт у Мюнхені

Уряд Ізраїлю звернувся до світової спільноти з вимогою ухвалити відповідні резолюції та розпочати світову війну з терором, однак (як це знайомо і Україні), більшість країн обмежилася лише висловленням співчуття. Мало того, трьох терористів випустили з-під арешту.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Голда Меїр доручила главі “Моссаду” скласти список цілей. Це були не лише безпосередні виконавці теракту, а й інші члени терористичної мережі у Європі.

Більшість було ліквідовано. Наголошую – протягом 20 років.

Терористів треба знищувати. До останнього “заблукалого відпускника” з Росії. Війна це чи АТО  не має значення. Головне  результат. Покарання має бути невідворотним”.

P.S. Згадалося відео ГУР МОУ, присвячене розвіднику Максиму Шаповалу, який загинув у Києві в результаті підриву автомобіля.

Подивіться – обов’язково зi звуком. Там дуже сильні слова.

ЗА матеріалами

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *