“40 днів … вже сама …”: Ексдружина Павліка опублікувала зворушливий пост про померлого сина

Колишня дружина співака Віктора Павліка Лариса Созаєва зворушила Мережу публікацією про сина, якого не стало 40 днів тому.

Колишня дружина Віктора Павліка Лариса Созаєва написала зворушливий пост, присвячений померлому синові Павлу, якого не стало через рак хребтів.

Через 40 днів після смерті єдиного сина Созаєва поділилася, що не шкодує про проведені 12 років, які присвятила вихованню дитини, а не кар’єрі.

“Я не шкодую, що у мене немає досягнень в кар’єрі, тому що 12 років я присвятила вихованню сина, і, як виявилося, не дарма ….. Ми стали більше друзями, ніж мамою і сином, я цього хотіла, але говорила , що ієрархія, звичайно, не буде порушена “, – пише Лариса.

Вона зізналася, що співак Віктор Павлик повністю забезпечував їхню родину. Вона в цей час могла приділити належну увагу спортивному і музичному розвитку сина. Мати померлого 21-річного Павла Павліка переживає біль втрати і не приховує, що їй дуже важко.

“21 рік я обіймала і казала” люблю “своєму синові. Тепер я в порожнечі. Мені дуже важко! 40 днів … вже сама …” – додала Лариса.

Користувачі Мережі підтримали екс-дружину Віктора Павлика в коментарях.

“Лора, Ви не сама! Павлик завжди буде з Вами поруч! Він Ваш Ангел!”.

Джерело:korupciya.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *