“А в Крим, і на Донбасс вас Запрошували? – Ні!”: Ердоган вранці жорстко поставив Путіна на місце

Турецький лідер Реджеп Ердоган в контексті війни в Сирійській Арабській Республіці та присутності на території Сирії військового контингенту Туреччини різко висловився в сторону Асада і Путіна.

Зокрема, як інформують ЗМІ, Ердоган заявив, що його держава зовсім не збирається окупувати територію Сирійської Арабської Республіки. Він в своєму повідомленні зазначив: «Зараз я буду говорити до тих, хто виступає проти військової присутності Туреччини в Сирії.

Ці люди повинні відповісти на одне просте запитання: чому ті, хто ігнорував обстріл бойовиками прикордонних із Сирією турецьких територій, тепер активно захищає інтереси САР на міжнародній арені? На сьогоднішній день на турецькій землі знаходяться 3 мільйони і 500 тисяч сирійців, біженців.

В Ідлібі сьогодні ще чотири мільйони людей бажають перейти на турецьку територію. Ми цих людей не можемо залишити, ми простягаємо руку допомоги їм.

Всі ті, хто Туреччину називають сьогодні «непроханим гостем» в Сирії, повинні відповідати за власні незаконні дії, причому в різних частинах світу. Їх запрошували туди? Ні! ».

Таким своєю заявою Ердоган натякнув на те, що військова присутність Російської Федерації сьогодні можна побачити не тільки в Сирії, але і в Криму, а також на Донбасі.

Також Росія активно перекидала свої війська свого часу в Придністров’ї, Абхазії, і Південної Осетії.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *