“Всерйоз обговорюється варіант взяття під варту Олександра Турчинова. В рамках кримінального провадження відносного обставин анексії Криму, відкритого за зверненням Сергія Лещенка, йому може бути пред’явлене звинувачення в здачі півострова.

Арешт – крок ризикований, оскільки довести відповідальність Турчинова буде непросто. Однак для порятунку рейтингів і щоб перекрити скандали, які представники Зе-команди продукують кожен день (незабаром нас чекає чергова порція), в разі критичної ситуації, на це можуть піти. Зараз зважують всі ризики.

Взяття під варту Турчинова щосили буде використано Порошенко для мобілізації свого електорату. Так що арешт екс-секретаря РНБО йому навіть вигідний.

Також при такому розвитку подій варто нервувати колишнім регіоналам. Щоб збити хвилю звинувачень в арешті «патріотів», потрібно буде заарештувати і кого-то «непатріотичного». І таким чином показати об’єктивність і незалежність правоохоронної системи”, – йдеться у повідомленні каналу.

Варто зазначити, що нещодавно, екс-народний депутат України, найближчий соратник п’ятого президента Давид Жванія зробив гучну заяву. Він повідомив, що екс-секретар РНБО Олександр Турчинов «здав» Росії Крим за вказівкою США.

Про це Жванія розповів в своєму новому відеоролику на YouTube.

– Саме Турчинов був і. о. президента в період анексії Криму. І саме він наказував українським військовим не діяти, – зазначив він.

Крім того, Жванія додав, що відповідальність за «здачу» Криму повинні понести також Арсеній Яценюк і екс-президент Петро Порошенко.

Адже, за його словами, саме вони «зробили все для того, щоб населення Криму зненавидів нову українську владу» і «приймали рішення відключенні Криму від електрики і водопостачання».

– Чому українська влада робила все, щоб допомогти Путіну захопити наш півострів? Є кілька причин. По-перше, мої подільники по державному перевороту банально боялися кримчан, не знали, що робити з регіоном, який практично поголовно їх зневажав і ненавидів.

Анексыя Криму зовсім не була для Турчинова, Яценюка і Порошенка тією трагедією, якою вона була для всіх українців. Однак головна причина не ця – в аналогічній ситуації з Донбасом вони послали армію і збройних націоналістів. Чому не послали в Крим? Тому що США заборонили їм це робити, – вважає Жванія.

На його думку, саме Адміністрація екс-президента США Барака Обами грала в незрозумілі ігри з главою РФ Володимиром Путіним. Крим же просто став пішаком на їх шахівниці.

Жванія підкреслив, що в США дали команду «Не смикатися» і нічого не робити, а Турчинов дану команду виконав.

– Якби ДБР дійсно провело справжнє розслідування, фіналом його були б кримінальні справи проти Турчинова, Яценюка, Порошенко і багатьох інших за статтями про зраду Батьківщині, роботі на іноземні держави, втрати територій і геноциді власного народу. Ці люди вже б сиділи. Але, як бачимо, вони не сидять. Мабуть, США забороняє їх переслідувати – у мене немає іншого пояснення, – додав нардеп.

Крім того, він пообіцяв, що наступного разу розповість і нагадає «злочинцеві Порошенко», від кого і за що саме багато разів передавав йому хабара особисто в руки.