«Бабуся Отримує Гідну Пенсію, А Не Інфаркт Від Рахунку За Комуналку»: Експерт Нагадав Зеленському Про Одну З Його Головних Обіцянок

Відомий громадський діяч і голова Житлового союзу України Олександр Скубченко нагадав, як під час передвиборчої кампанії Володимир Зеленський обіцяв не підвищувати оплату за комунальні послуги.

Як передає Replyua.net, про це Олександр Скубченко нагадує на своїй сторінці в Facebook.

«Я розповім Вам про Україну своєї мрії. Де бабуся отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку — з передвиборчої програми кандидата в президенти Володимира Зеленського», — пише Скубченко.

І ось, через півтора року, Зеленський рекордно підняв тарифи на комуналку і зробив їх найвищими в історії незалежної України. Це як раз до розмов про те, що президент нічого не обіцяв народу.

Як зазначає Скубченко, при нашому нинішньому президенті краще стали жити тільки олігархи, а бабусі продовжують отримувати інфаркти від квитанцій ЖКГ, а не гідну пенсію. Передплатники прокоментували його публікацію.

«Народ України не обіцяв Зеленському та його зграї, що вони довго будуть займати свої посади і не отримають інфаркти за свої діяння», «Да уж, інфаркти отримують всі, не тільки бабусі, в асфальт закатали не їхню, а наші медицину, соцдопомогу, освіту, та ще багато чого. І дійсно, їм то все по фіг», «Зеленський ще й на пам’ятних дебатах на стадіоні гнівно кричав про ‘шокуючі тарифи’, і про так звану медреформу імені Супрун ( ‘яка ж це, нафіг, реформа’ — кидав він в докір Петру) », — пишуть користувачі.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *