Без Шансів! Порошенко Не Чекав – Жорсткі Слова, Будуть Розслідувати. Гетьман В Ауті – Це Кінець. Зеленський Влупив

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова прокоментувала кримінальні провадження проти екс-президента України, а зараз чинного народного депутата Петра Порошенка.

Вона зазначила, що це не можна назвати політичними переслідуваннями і всі справи зараз розслідують відповідні органи.

Про це вона сказала в ефірі програми “VIP з Наталією Мосейчук” на телеканалі “1 + 1”.

“Президент Зеленський, мабуть, перший президент, який не відкриває справи проти своїх ворогів і не закриває проти друзів, не фальсифікує. Тобто, мені здається, що пан Порошенко розуміти, що він такий же, як і інші панове.

І тут точно не мова йде про політичне переслідування. Тому що багато справ були відкриті безпосередньо за рішеннями судів. Будемо дивитися, як будуть ці справи розслідуватися. у нас різні органи слідства щодо пана Порошенко. і ДБР розслідує, і НАБУ розслідує “, – заявила вона.

Відповідаючи на питання, чи не опиняться справи щодо Порошенко політичним мильною бульбашкою, який лопне, Венедиктова відповіла:

“Ви знаєте, мені здається, що питання просто мильних бульбашок відійшло. За такі речі настає кримінальна відповідальність. Якби я не вважала за можливе підписати цю підозру, я б її не підписувала. Але у мене є і професійна сатисфакція … Давайте згадаємо, коли ми чули про плівки Байдена Порошенко “.

І я вважаю, що це дійсно для нас можливість пишатися Офісом генпрокурора, що не втягнув Україну в цей складний трикутник різних взаємин. Ми не зіграли на догоду навіть не президенту Трампу (на виборах президента США), а тим, хто хотів підіграти президентові Трампу через третє коліно “.

Також відзначимо, що в своєму останньому відеозверненні до українців Президент України Володимир Зеленський вельми несподівано згадав магазини Петра Порошенка “Рошен”.

Ролик опубліковано в Фейсбук Зеленського.

Президент порівняв зростання числа заражених коронавірусом з темпами відкриття нових кондитерських магазинів свого попередника.

“Карантин вихідного дня, яке б відношення до нього не було, дав свій результат. Щоденна кількість хворих перестала рости настільки стрімко і геометрично (мабуть, малася на увазі геометрична прогресія – Ред.), як колись магазин” Рошен “по всій країні. Тому нам вдалося збити цю динаміку. Медична система не пропустила нокаутуючий удар, тому вона справляється і вона витримає “, – запевнив президент.

Відзначимо, що на екс-президента України Петра Порошенка відкрито вже 58 кримінальних справ, повідомляє “24 канал”.

У чому підозрюють Порошенко

До цього ДБР розслідувало не менше 15 справ. Більшість клопотань подав один з керівників адміністрації побіжного президента Януковича – Андрій Портнов.

Про які справи йдеться

Крім того, ім’я Порошенко фігурує в справах по:

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *