“Бuлu нoгaмu по гoлoвi і грyдaх”: у військовій частині під Києвом повідомили про смерть солдата

3 жовтня у військовій частині 3027 Національної гвардії України, що розташована у місті Вишгороді Київської області, помер солдат.

За інформацією ТСН.ua, яку передали батьки військовослужбовців, його побили.

Так, за їхніми словами, хлопця примусили відтискатися, а потім інший військовий «вдарив його ногою у груди після чого у солдата обірвався тромб і він помер».

Батьки військовослужбовців говорять, що померлий служив лише три місяці, а той, хто з нього знущався, був на службі вже рік.

На їхню думку, такі неуставні взаємини у цій військовій частині відбуваються регулярно.

У самій же військовій частині ТСН.ua смерть бійця підтвердили і заявили, що наразі ведеться слідство.

«Так, дійсно 3 жовтня помер військовослужбовець. Наразі Військова прокуратура та ДБР проводять слідство.

Я не маю права більше коментарів з цього приводу давати. Слідство проводиться. Взаємозв’язок між причинами та наслідками встановить слідство», — сказав Ігор Юрченко, в. о. командира військової частини 3027.

Натомість у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері нам повідомили, що вони не займаються слідством.

«У Військової спеціалізованої прокуратури минулого року відібрали слідчу функцію, тому Вам потрібно звертатися до ДБР», — пояснив Андрій Кісельов, прессекретар прокуратури.

Згодом у тій же Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері ТСН.ua повідомили, що вони у цій справі здійснюють процесуальне керівництво і, що наразі підозрювана особа вже затримана.

«Ми здійснюємо процесуальне керівництво, ми є прокурорами у цьому провадженні. З попередньо встановлених даних, особа вдарила померлого не ногою, а рукою.

На сьогоднішній день встановлюються усі обставини. Затримана особа, підозрювана у вчиненні відповідного злочину. Деталі злочину встановлюються», — додали у пресслужбі прокуратури.

ТСН.ua також звернувся із запитом до ДБР. Ми опублікуємо відповідь Бюро одразу, щойно її отримаємо.

Варто зазначити, що у Вишгороді у травні 2017 року за загадкових обставин був убитий солдат строкової служби військової частини Т0710 Держслужби спецтранспорту Олександр Висоцький.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *