Час Настав! Закон України «Про Колабораціонізм»! Посібники Окупанта Мають Бути Покарані! Українців Закликали Підтримати Петицію!

Українців закликали підтримати петицію! Автор Ляшенко Станіслав Павлович

РОЗРОБИТИ (СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАДСЬКОСТІ) ТА КОРИСТУЮЧИСЬ ПРАВОМ ЗАКОНОДАВЧОЇ ІНІЦІАТИВИ ПОДАТИ НА ГОЛОСУВАННЯ ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО КОЛАБОРАЦІОНІЗМ».

У ЗАКОНІ ВИЗНАЧИТИ ТА ЗАКРІПИТИ ПОНЯТТЯ «КОЛАБОРАНТ» ТА «ПОСОБНИК ОКУПАНТІВ».

ОДНОЧАСНО З ЦИМ ЗАКОНОДАВЧО ЗАКРІПИТИ І ВИЗНАЧИТИ СТАТУС РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ЯК ДЕРЖАВИ-ОКУПАНТА ТА АГРЕСОРА.

ЗАБОРОНИТИ ДІЯЛЬНІСТЬ ПОЛІТИЧНИХ ОБ’ЄДНАНЬ (ПАРТІЙ) ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ МАТЕРІАЛЬНО, ІНФОРМАЦІЙНО ТА ІНШИМ ЧИНОМ ПІДТРИМУЮТЬ ДЕРЖАВУ-ОКУПАНТА!!!

НЕОБХІДНІСТЬ УХВАЛЕННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО КОЛАБОРАЦІОНІЗМ» НАЗРІЛА ДАВНО.

ПРОТИ УКРАЇНИ БІЛЬШЕ 6 РОКІВ ТРИВАЄ АГРЕСІЯ З-БОКУ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ. ОКУПОВАНІ КРИМ ТА ЧАСТИНА ДОНЕЦЬКОЇ І ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ.
Н
АЖАЛЬ ПЕВНІ ГРОМАДЯНИ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ТІ, ХТО ДАВАЛИ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ НАРОДУ, З ЕКОНОМІЧНИХ, ПОЛІТИЧНИХ, ОСОБИСТИХ ТА ІНШИХ ПРИЧИН ПЕРЕЙШЛИ НА СТОРОНУ КРАЇНИ-АГРЕСОРА. ТИМ САМИМ ВОНИ СТАЛИ КОЛАБОРАНТАМИ.
ЗАКОН УКРАЇНИ «ПРО КОЛАБОРАЦІОНІЗМ» МАЄ РАЗ І НАЗАВЖДИ ЧІТКО ВИЗНАЧИТИ СТАТУС ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ЯКІ ВОЮЮТЬ НА СТОРОНІ АГРЕСОРА.

ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ДАСТЬ ЗМОГУ НАРЕШТІ НАЗВАТИ РЕЧІ СОВЇМИ ІМЕНАМИ, А Й ПОКАЗАТИ У ПЕРШУ ЧЕРГУ МІЖНАРОДНІЙ СПІЛЬНОТІ, ЩО Ж ТАКИ ВІДБУВАЄТЬСЯ У НАШІЙ КРАЇНІ 7 РІК ПОСПІЛЬ.

КРІМ ТОГО, ВИЗНАННЯ РОСІЇ ОКУПАНТОМ, А ЇЇ ПРИБІЧНИКІВ ТА ПОСОБНИКІВ КОЛАБОРАНТАМИ ДАСТЬ ЗМОГУ ЕФЕКТИВНІШЕ БОРОТИСЯ ПРОТИ АГРЕСІЇ І ЗАСТОСОВУВАТИ НОВІ МЕХАНІЗМИ, У ТОМУ ЧИСЛІ СКАСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ, ПЕНСІЙ І Т. Д.

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ, А ТАКОЖ ПРИПИНЕННЯ І ЗАБОРОНА ДІЯЛЬНОСТІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ.

ЦЕ У СВОЮ ЧЕРГУ ДАСТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЧНО ПОСЛАБИТИ ДИВЕРСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ УСЕРЕДИНІ НАШОЇ ДЕРЖАВИ, ЯКА ШКОДИТЬ НАШОМУ СУВЕРНІТЕТУ ТА ПОЛЕГШУЄ ЗАВДАННЯ КРАЇНІ-АГРЕСОРУ.

Підписати ТУТ

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *