Діанка від народження мала фізіологічну жовтяницю, яка, на жаль, переросла у більш гостру проблему, яка повільно вражала мозок дівчинки.

«3 місяці високий білірубін сприяв відмиранню клітин головного мозку, але це з’ясувалося пізніше. Після 4 місячного віку нам відкрилися очі. Наша Діаночка почала відставати в розвитку як у фізичному, так і в розумовому. З кожним місяцем затримка ставала все більше і більше», – розповідає мама дитини.

Тож відтоді батьки дівчинки почали тривале і дороге відновлення і звичайно є свої результати – дівчинка може сидіти і стояти, ходити на напівзігнутих ніжках, але це все ще не впевнено.

«Не можу дочекатися того моменту, коли Діана зможе разом з мамою гуляти за ручку або бігти поруч, переганяючи її. Піти на дитячий майданчик, не привертаючи зайвого погляду і нашіптування за спиною. Коли дитина без моєї допомоги збере пірамідку і побудує башту з кубиків, коли самостійно зійде на гірку і з’їде з неї, коли з’явиться улюблена іграшка, коли почую слово “МАМА”, коли просто сльози будуть від радості», – каже мама дівчинки.

Це все можливо за допомогою кваліфікованої і безперервної реабілітації, на яку у батьків просто немає коштів. Вони просять небайдужих людей доєднатись до збирання коштів на подальше відновлення дитини.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 4149 4991 1410 2013 Коваленко Ірина (мама)