Дорожче Ніж В Німеччині І Швеції! В Україні Фіксують Найвищу Ціну На Електроенергію В Європі!

Значно вище ніж в країнах Євросоюзу була середня ціна на електроенергію в Україні в другому кварталі 2020 року.

Про це йдеться в звіті Європейської комісії про ситуацію на європейських енергоринках, пише «24 канал».

З документа випливає, що в другому кварталі 2020 го найвищі ціни на електроенергію в Європі спостерігалися в торговельній зоні Бурштинський енергоострів (50,4 євро / МВт-год), у польській енергетичній системі (40,1 євро / МВт-год) і в Об’єднаній енергетичній системі України (40 євро / МВт-год).

Найнижчі ціни на електроенергію зафіксували в Норвегії і Швеції, де через карантинні обмеження і великі генерації на гідроелектростанціях один МВт-год коштував від 4,8 до 12,3 євро.

За ними йдуть Франція (18 євро / МВт-год), Бельгія (18,6 євро), Швейцарія (19,9 євро), Данія (20,3 євро) і Німеччина (20,3 євро).

У другому кварталі 2020 року середня вартість електроенергії в ЄС становила 24 євро / МВт-год. Це на 29% менше в порівнянні з першим кварталом поточного року і на 44% нижче, ніж за квітень-червень 2019.

Згідно зі звітом Єврокомісії, в першому кварталі 2020 року середня ціна на електроенергію в Україні була в межах 52,9-46,9 євро / МВт-год. Це також був найвищий показник по Європі.

Відзначимо, Бурштинський енергоострів охоплює Закарпатську область, більшу частину Івано-Франківської та Львівської областей, і є видаленим від Об’єднаної Енергетичної Системи (ОЕС) України і синхронізований з європейською енергетичною системою.

Бурштинська ТЕС входить в компанію «ДТЕК Західенерго» Ріната Ахметова, вона контролює 90% генеруючих потужностей Бурштинського енергоострова.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *