Націоналіст Ярослав Гранітний, якого судять за сепаратизм, зумів потрапити до зали і підійшов до п’ятого президента Петра Порошенка.

Гранітний кричав Порошенку, що той «знищив його життя». Мовляв, за вказівкою Порошенка його «тепер пресує СБУ».

Порошенко спочатку нічого не зрозумів, що йому кричить Гранітний, а потім порадив довести у суді те, що він не зрадник України.

«Ви зламали моє життя! Ви давали вказівки суддям і прокурорам, щоб мене три роки тримали за ґратами», – вигукував Гранітний.

«Ви – зрадник України» , – відповідав Порошенко.

«Я проливав кров за Україну, – обурювався Гранітний, – Це Ви а не я – зрадили Україну! Ви кидали за грати мене та моїх побратимів»

Після цього з Гранітним у гостру дискусію вступив новообраний міський депутат від «ЄС» Тарас Обоїста.

На цьому конфлікт було вичерпано.

Нагадаємо, що Ярослава Гранітного підозрюють у державній зраді та сепаратизмі. Усе через мітинг, який той організовував у 2017 році біля Рівненської ОДА.

До слова, У Рівному триває урочисте засідання першої сесії міської ради восьмого скликання. На засіданні присутні численні гості.

У міський Будинок культури прийшов і п’ятий президент Петро Порошенко. Як повідомила пресслужба політсили, Порошенко подякував виборцям Рівного та області, які підтримали кандидатів від “ЄС”, за довіру.

Воно і зрозуміло, адже після провалу Порошенка у Львові, Рівне залишається єдиним обласним центром, де політсила Порошенка отримала перемогу і утримала свої позиції.