Гончаренко-Зеленському З Трибуни ВРУ: Де Гроші? Ви Зробили Людям Не Інтелектуальний Локдаун – А Справжній Нокдаун (Відео)

Найбільша проблема, яка наразі є в Україні та всьому світі — це без сумніву пандемія Covid-19.

Десятки тисяч людей хворіють та, на жаль, вмирають не просто від коронавірусу, а від нестачі кисню, від відсутності електрики у лікарнях.

А чим відповідають «слуги»? Черговим мемом. «Зелена» влада ще на початку обіцяла збагачення народу України. Натомість вдалося збагатити лише оточення Зеленського та народний фольклор.

«Собака за газ», «корабельні сосни», «зкурені айкоси». І ось новий мем — інтелектуальний локдаун.Знаєте, ця фраза дуже добре характеризує діяльність зе-команди.

Вся Україна знаходиться в цьому інтелектуальному локдауні, а точніше нокдауні, ще з весни 2019 року.

Пропоную у відповідь реалізувати інтелектуальний імпічмент. Нагадав сьогодні у Раді, що досить нам відосіків та мемів. Варто братися за справу!

Робити тестування, забезпечити ліки та кисень для хворих, елементарну електронергію у лікарнях — ось що першочергове. Проте влада продовжує репресії та переслідування. Знову взялися за «Прямий». В

се, наче по Жванецькому. Не можемо підвищити зарплати вчителям — ідемо на «Прямий», немає кисню в лікарнях — проведемо обшуки на «Прямому», програли на місцевих виборах — винен «Прямий».

Головне задання цієї влади — закрити рот всім, хто каже правду. Але це шлях в нікуди.

Більше — у моєму виступі

Олексій Гончаренко

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *