І Помагай Після Цього Людям! Вона Єдина Хто Не Пройшла Повз! А Тепер За Це Розплачується (ФОТО)

В РОВД затриманій погрожували «пустити по кругу»

Це було в травні, рівно 2,5 роки тому. Христина знайшла в столичному парку – трьох молодих людей, які знаходились на траві, в майже непритомному стані (як пізніше показала судмедекспертиза – в стані сильного отруєння сурогатним алкоголем). Христина зі свого мобільного телефона викликала швидку і поліцію, що підтверджується довідкою (з матеріалів справи). Христина до приїзду медиків намагалась надавати першу медичну допомогу цим трьом молодим людям, дочекалась приїзду карети швидкої і допомагала лікарям загрузити пацієнтів в карету швидкої. Після чого приїхала поліція, і запідозрила дівчину в крадіжці мобільних телефонів, оскільки один з потерпілих сказав, що в нього немає його мобільного телефона і інших особистих речей. Потерпілий сказав поліції, що нібито Христина може бути причетна до крадіжки його майна. Патурільні затримали дівчину і доставили її в Святошинське РОВД на Перемоги, 109 одразу після полуночі того дня.

І. Незаконне затримання.

Недопуск адвоката до затриманої особи
25.05.2018 року – слідчі Святошинського відділку поліції викликали до затриманої Христини чергового адвоката БПД по столиці, в ту ніч це був адвокат з АО Адвокатське об’єднання: «ЛАВРЕНОВ, ГУБСЬКИЙ, ЮРЧЕНКО». Це обов»язкова стандартна процедура – оскільки будь-яка затримана особа має право на правову допомогу\консультацію адвоката\ до першого допиту. Адвокат Лавренов Валерій Львович з АО «ЛАВРЕНОВ, ГУБСЬКИЙ, ЮРЧЕНКО» прибув близько 05.55 хв 25.05.2018 того дня до будівлі Святошинського РОВД, що на проспекті Перемоги, 103. Але його до затриманої – не допустили. Фактично – затриману переховували від адвоката. А менти сказали адвокату, що її там немає. Слідча через чергову частину повідомила адвоката, що вона «на виїзді». І обманним шляхом позбавила Христину можливості скористуватися послугами адвоката-захисника. Адвокат, прочекавши декілька годин біля РОВД на пр.Перемоги 109, так і не зміг ані додзвонитися до слідчої Єрмолко С.М., ані самотужки з»ясуват де саме тримають його підзахисну Христину Антонову. Менти з «Дежурки» сказала, що її немає в РОВД. Тим часом з затриманою проводили допити із застосуванням психологічного насильства і без адвоката звісно, вимагали написати «явку з повинною» по розбою, зокрема, Христина стверджує що їй погрожували «пустити по кругу» в Святошинському РОВД, і інші аналогічні речі казали мінімум двоє співробітників МВС.

2.Підкидання речових доказів
Згідно заяви самої затриманої Христини – їй вже в Святошинському РОВД підкинули, якісь таблетки (упаковку, в пластинках). Адвокат Дмитро Мазурок також стерджує, що це речі – медикаменти Христині не належали. І їй підкинули це саме в РОВД. Це доводиться матеріалами справи. Зокрема, ці таблетки з місця події у Христини – не вилучались, і «з»явились» в її сумочці тільки в РОВД. Де як ми вже казали, не було адвоката, бо адвокат системи БПД – допущений до затриманої так і не був. Тут і сталась фальсифікація – підкидання цих психотропних речовин.

Христина також заявляє, що в суді на санкції, тобто через 50+ годин після затримання її привезли до слідчого судді – і там менти провернули аферу – знову обманули затриману, їй підсунули ментовського адвоката. Це питання зараз з»ясовується – (редакція чекає коментар від пана адвоката). Зокрема, коли Христину привезли на санкцію в Святошинський суд – то в залі суду вже чекав якийсь адвокат, який представився, що він ніби-то із системи БПД і має доручення від Центру БПД на представництво її інтересів. Як потім з»ясувалось ,вже після початку судового засідання приїхав справжній черговий безкоштовний адвокат системи БПД Олег Юрченко – але від його послуг «новий «безоплатний» адвокат БПД» переконав Христину відмовитись. Потім один рік він її представляв. В Америці ця ситуація називається bad lawyering. Оскільки цей адвокат – виявився другом ментів зі Святощино, і зокрема не однієї скарги в ДБР на неправомірне затримання і підкидання речових доказів дівчині – він так і не подав, і не ініціював кримінальне провадження за порушення права на захист під час затримання Христини, і з приводу інших неправомірних дій співробітників поліції Святошинського РОВД. Грубо кажучи, він виконував фінкцію меблів.

Через рік перебування справи в суді Христині знайшли професійного і порядного адвоката і професіонала – досвіченого юриста і правозахисника Дмитра Мазурка, який захищає багатьох політв»язнів і жертв поліцейського свавілля.

Дмитро Мазурок зробив фантастичну роботу в суді першої інстанції, але суд 1 інстанції чомусь виніс обвинувальний вирок і засудив Христину до 8 (восьми) років позбавлення волі за розбій. Нині вирок оскаржується в апеляційному суді, і перше судове слухання по апеляції має відбутись о 14-00 24 грудня 2020 року.

Ми будемо прискіпливо слідкувати за перебігом цього судового процесу ще і тому, що затримана – кругла сирота, і виросла в дитячому будинку, бітьків у неї немає, і цілком очевидно що за рахунок неї «нова чесна» поліція і прокуратура просто роблять собі показники розкриваємості. Поки слєдаки Святошинського РОВД отримують премії за високі показники по «розкриттю» тяжких злочинів, дівчина провела в Київському СІЗО вже 2,5 (два з половиною) роки. І кінця і краю цьому свавіллю немає.

Проект «Вбивці, які не вбивали»

 

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *