Карантин для пишного святкування не поміха: Юлія Тимошенко святкує 60-те день народження

Сьогодні день народження у найвпливовішої жінки української політики – Юлії Тимошенко. Глава партії «Батьківщина» і багаторазова фіналістка президентських виборів святкує ювілей в 60 років.

Багато в чому біографія і кар’єра Юлії Володимирівною стали феноменом для всіх країн пострадянського простору: ще задовго до появи гендерних квот Тимошенко стала першою жінкою прем’єр-міністром в Україні і всій СНД. Журнал Forbes навіть визнав її третьою в списку найвпливовіших жінок світу в 2005 році.

При цьому майбутній політик народилася у звичайнісінькій дніпропетровської сім’ї в 1960 році, а вчилася спочатку зовсім на телемеханіка. Трохи пізніше перевелася на факультет економіки і закінчила його з червоним дипломом за фахом «інженер-економіст».

Поки що президентські амбіції Тимошенко не реалізовані: вона тричі брала участь у виборах на цю посаду (у 2010, 2014 і 2019 роках), двічі займала за підсумком друге місце, в 2019 році – третє.

 

Проте, судячи з триваючої політичної активності Юлії Володимирівною, цілком можна очікувати її участі на наступних виборах.

Ми вітаємо Юлію Тимошенко – провідного політика України – з ювілеєм! І бажаємо, щоб її мрії збулися.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *