«Кажи — «угорці наші друзі»: Як Тищенко на Закарпатті «виховував» голову митниці (відео)

Народний депутат від партії Слуга народу та голова Закарпатської обласної організації політсили Микола Тищенко під час своєї робочої поїздки до Ужгорода змусив в.о. голови митниці казати про угорців, що «вони наші друзі», повідомляють Патріоти України.

Спочатку Тищенко сказав, що на митниці великі черги, на які «дивиться вся країна». Після чого, нардеп покликав до себе в.о. голови митниці Миколу Пожо і попросив це пояснити. «Ви почуйте мене, будь ласка, це наші сусіди. Угорщина — це країна, яка є нашим найголовнішим стратегічним партнером. І не треба на них кивати, що вони в чомусь винні. Вони ні в чому не винні, вони наші друзі», — заявив Тищенко.

Потім він кілька разів наказав це повторити голові митниці: «Кажіть, угорці — наші друзі». Після того, як останній повторив слова нардепа, Тищенко знову наказав сказати це двома мовами на камери. Зі свого боку, Пожо сказав, що черг немає, на що Тищенко відповів: «Я бачу, що ви розігнали, що знали, що я їду».

«Всі чули? Керівник таможні сказав „угорці наші друзі“. І щоб я більше не чув, що угорці в чомусь винні, тому що вони там щось пропускають, щось ні», — додав Тищенко.

Потім нардеп вирішив з’ясувати у Миколи Пожо, коли буде добудований туалет. Голова митниці сказав, що через місяць виділені на це кошти почнуть використовувати. Тищенко попросив його сказати це «всій країні».

Микола Тищенко очолив Закарпатський осередок Слуги народу 24 березня. До свого призначення він керував київською організацією партії.
Джерело: НВ

 

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *