Комбат показав звіт Луценка, це побачила вся країна – він здав їх. Порошенко і Муженко в пaнiцi – правда злита, взяти їх

Екс-нардеп Семен Семенченко вкотре у себе на сторінці у Фейсбук піднімає питання “хто ж винен в Іловайській трагедії”, оскільки не згідний з висновками генпрокуратури.

Подаємо його слова в оригіналі:

Хочу задати питання тій частині українського суспільства яка вважається проукраїнською, але яку «все влаштовує». У вас є совість? Якщо є, то може вас заплутали? Брехнею порохомразей що «некеровані добровольці» пішли туди «не по команді»? Брехнею про те що вина тільки РФ? Ок. Я вас зараз розплутаю.

 

Вот звіт ГПУ під керівництвом Луценка. 2017 рік.

Порошенко ще при владі і все контролює. Відкриваємо. Читаємо.

«11 серпня 2014 керівництвом АТО був виданий наказ, на виконання якого командуванням сектора “Б” був розроблений задум, одним із завдань якого було блокування силами ЗС України і зачистка від незаконних збройних формувань міста Іловайськ. До бойової операції були залучені сили окремих добровольчих батальйонів».

 

Все, зробіть над собою зусилля і забудьте ту частину брехні яку вбивали вам в голову 6 років про те що «добровольці самі туди полізли». І друге.

Задайте собі питання а чому досі не було суду над російськими генералами які наказали вбити наших хлопців? Над безпосередніми виконавцями? Суду тут, в Україні? Заочного. Чому за шість років вони так і не були оголошені у міжнародний розшук і вільно катаються по Європі? А як вам цей абзац звіту ГПУ? «Експертиза у кримінальному провадженні щодо подій під Іловайськом в серпні 2014 року допускає можливість помилок українського військового керівництва». А це? «Це не виключає можливих помилок, можливо навіть і злочинних дій з боку керівництва Збройних сил України”.

“Помилки” у вигляді дводенної бездіяльності 23-24 серпня 2014 яке закінчилося оточенням під Іловайськом? «Помилки» у вигляді передачі інформації НГШ Муженком НГШ ЗС РФ Герасимову про час і маршрут виводу хлопців по «зеленому коридору»? За особистим розпорядженням президента Порошенка… Теж «помилковим»? Так доведіть у відкритому суді що це саме «помилки». Тому що для будь-якого юриста ясно що це не «помилки» – це злочини.

Розслідування Іловайська завершено в 2017. Справа має бути передана до суду, російські генерали оголошені в міжнародний розшук, і у суді повинні бути розглянуті всі так звані «помилки українського керівництва». А цього немає 6 рік. І тому ще раз поставлю питання тій частині українського суспільства – а чому вас все влаштовує? І чи є у вас совість? Адже мова йде про тих людей які загинули захищаючи вас.

Мова йде про ті поразки які привели до Мінських договірняків. Мова йде про розстріляну можливість повного визволення України у 2014. Розстріляну не тільки моск*вськими в*шамі. Але і українс*кими гн*дами. Чому. Вас. Все. Влаштовує??!

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *