«Людина Може Перенести Виражену Коронавірусну Інфекцію І Мати Негативні Аналізи» — Комаровський

До тестів на коронавірус потрібно ставитись скептично.

Під час вираженого коронавірусу ПЛР у 30% випадків показує негативний результат, а кількість людей, які просто продають тести з будь-якими необхідними вам результатами — дуже велика.

Про це заявив лікар Євген Комаровський під час інтерв’ю на своєму каналі в YouTube.

«Теоретично я хочу знати, який державний орган перевіряє, контролює лабораторії. Хто це і чому ми з вами не маємо регулярних звітів.

І загалом, який процент результатів — помилковий. Я знаю, що в США цим займаються постійно. У нас досліджень на цю тему не бачу і не чую», — сказав Комаровський.

За словами лікаря, його знайомі отримували тест із дуже високим рівнем антитіл, але «щиро дивувались, бо жодних симптомів у них не було».

Тоді вони звернулись в іншу лабораторію, де отримали навпаки результат з нульовим показником антитіл.

«Тому я вважаю, що найважливіше, що ні ви, ні ваші лікарі не повинні розглядати будь-які тести, як догму, як абсолютну істину. Що стосується тестів, потрібно дуже багато скепсису нам усім. Це дуже важливо.

Кількість людей, які просто продають тести з будь-якими вам необхідними результатами — дуже велика. Я не розумію, чому досі ці тести ПЛР розглядають, як основу.

Під час вираженого коронавірусу ПЛР у 30% випадків — негативний», — сказав лікар.

Євген Комаровський вважає, що питання коронавірусу дуже політизоване.

«Це зайвий раз мене наводить на думку, що з коронавірусом усі рішення — не медичні, вони або політичні, або бізнес-рішення.

Ось це потрібно визнати і потрібно вчитись жити, маневрувати і робити правильний висновок, щоб не постраждати.

Раніше говорили, що найкрутіший бізнес — це зброя, нафта, наркотики. Зараз я розумію, що найкрутіший бізнес це — тести. Це реально просто золоте дно», — каже медик.

Лікар також зазначив, що лікування коронавірусу не залежить від результатів ПЛР-тесту.

«Насправді тести робляться для того, щоб, коли у вас — позитивний ПЛР, держава могла б провести  у повному обсязі протиепідемічні заходи. Виявити контактних осіб, забезпечити ізолювання хворих. Держава усім цим не займається.

Тобто ви прийшли в лабораторію, у вас позитивний ПЛР, то й що? Вам скажуть самоізолюватись і ви поїдете в громадському транспорті додому після вашого позитивного ПЛР.

І що з цього випливає? Від результату ПЛР залежить лікування? Ні. Лікування залежить від симптоматики. І наявність, чи відсутність антитіл, ні про що не говорять. Людина може перенести виражену коронавірусну інфекцію і мати негативні аналізи», — підсумував Євген Комаровський.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *