Лукашенко спробував взяти Зеленського «на слабо»: але не очікував такого і нaрвaвcя на жoрcткy відповідь Президента України

У світлі останніх подій, які розгорнулися в сусідній з Україною Білорусі, між главами двох держав Олександром Лукашенко і Володимиром Зеленським «пробігла чорна кішка»: після прохань з боку Білорусі не втручатися в справи країни лідер України дав жорстку відповідь президенту. Про це пише телеграм-канал Леґітимний .

За твердженням джерел діалог між двома президентами Володимиром Зеленським та Олександром Лукашенко набуває похмурий характер. Взаємовідносини лідерів країн помітно зіпсувалися після того, як Зеленський неофіційно відреагував на прохання Міністерства закордонних справ Білорусі вести політику невтручання у внутрішні справи країни.

Зокрема, по закритій лінії було повідомлення про те, що Володимир Зеленський неофіційно дуже жорстко відреагував на прохання до України і особисто до нього не втручатися в особисті справи Білорусі.

Після цього в середу, 19 серпня, особисто Олександр Лукашенко через пряму вказівку для Міністерства закордонних справ Білорусі публічно висловив це прохання до Володимира Зеленського, взявши його «на слабо».

Таким чином лідер України, отримавши офіційну претензію, виявився у вкрай незручному становищі, а також постав перед вибором, чи варто йому публічно озвучувати свій негласний меседж до влади Білорусі. Тим більше, що закриті канали та неофіційні заяви завжди можна «розшифрувати невірно», а ось в ситуації з громадськими структурами і офіційними заявами відповідь буде звучати куди категоричніше.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *