Скандальна дружина народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука Оксана Марченко прокоментувала можливість своєї участі в майбутніх виборах президента в Україні.

Політичними планами вона поділилася в інтерв’ю виданню “Страна”. У розмові з журналістами ведуча розповіла, як їй і чоловікові живеться під санкціями.

Відзначимо: раніше Марченко заявила, що йде в політику. Буквально відразу після цього поширилися чутки, нібито вона також збирається балотуватися в президенти.

“На все воля Божа”, – сказала дружина Медведчука, не підтвердивши і не спростовуючи цю можливість.

У той же час, в коментарях в мережі українці гнівно відреагували на дані слова Оксани. Багато вказали, що не те що не бачать її на посаді глави держави, а бажають, що б кума російського лідера Володимира Путіна відправилася за ґрати. Інша частина і зовсім запропонувала Марченко покинути Україну, і балотуватися в президенти в РФ.

«Цю с ​​* ку посадити потрібно», «нехай її в Росії вибирають», «Ну, що за дурість? Кому приходять в голову такі дурниці? Вона ж не в політиці »,« В Якутії! Або в Магадані (на нарах)! » «Ботоксу стільки влили, що обличчя роздуло і на себе не схожа. У розпорошу … », – писали люди.

Також Марченко розповіла, як живе їхня сім’я після введених санкцій.

Так, на Медведчука і Марченко, після розслідування СБУ, яке підтвердило фінансування тероризму, були введені санкції. Через добу Оксана записала відеозвернення, в якому повідомила, що йде в політику. В даний час, відповідаючи на питання журналіста, чи відчула сім’я знаменитості вже конкретні наслідки санкцій, Марченко відповіла, що так.

«Випробування незаконно введених санкцій для нашої сім’ї тільки почалися. Закрито рахунки в банку, заблоковані будь-які фінансові операції, заборонені розпорядження і використання активів і власності. Відносно бізнесу – я ним володію, але управління здійснюється менеджерами компаній. Акції компанії «1 + 1» заблоковані, як і інші активи. Я не можу ними розпоряджатися. Але всі ці випробування ми з моїм чоловіком пройдемо », – обурюється Оксана.

Нагадаємо, не так давно Оксану Марченко внесли в базу сайту “Миротворець”. Це пов’язано з тим, що знаменитість бере участь в пропагандистських заходах Росії і незаконній діяльності в окупованому Криму.

Джерело