Наплювати на карантин: В Умані oзвiрiлi хасиди повиривали огорожі і прорвалися до мoгили рабина Нахмана. Відео

У мережі поширили відео, як брацлавські хасиди зруйнували огорожі біля могили рабина Нахмана в Умані, які було встановлено заради дотримання соціальної дистанції між відвідувачами.

Ролик опублікувала 9 вересня ізраїльська телерадіокорпорація КАН у Twitter (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Брацлавські хасиди в Умані розтрощили карантинні огорожі

На кадрах видно, як паломники розхитують, щоб виламати, залізні конструкції, розміщені місцевою владою, щоб мінімізувати наслідки поширення коронавірусу.

Брацлавські хасиди в Умані розтрощили карантинні огорожі

Секретаріат брацлавських хасидів уже відреагував заявою, засудивши подію. Там зазначили, що такі дії жодною мірою “не відображують ставлення брацлавського руху до законів України”.

Скриншот повідомлення.

“Ганебне видовище з заподіянням прямого збитку”, – заявили там, пообіцявши провести з порушниками порядку роз’яснювальну роботу.https://www.facebook.com/ukrvshoke/videos/596764320984431/

Скриншот повідомлення. Twitter телерадіокорпорація КАН

Як передає Telegram-канал PavlovskyNEWS, в Об’єднаній єврейській громаді України додали, що фонд Рабі Нахмана є єдиною офіційною стороною в Україні, яка представляє інтереси брацлавських хасидів.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *