Новорічний подарунок! Українців шокували новими тарифами!

Тариф на транспортування природного газу був введений в 2020 році. Не минуло й 1 року з моменту його введення, як його вже вирішили переглянути. Зрозуміло, в бік підвищення.

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) вже схвалила проект підвищення тарифів на транспортування природного газу для населення. Нові ціни в платіжках з’являться з 1 січня 2021 року. Такий “новорічний сюрприз” готують українцям комунальники.

Зокрема, клієнти АТ” Київгаз ” будуть зобов’язані заплатити 0.33 грн за транспортування 1 м3 газу. Клієнти АТ “Київоблгаз” повинні будуть перерахувати 1.55 грн/м3. Дорожче за всіх заплатять клієнти ТОВ” Спектргаз”, для них вартість транспортування 1 м3 природного газу складе 2.66 грн.

Рішення про перегляд тарифів пов’язане… з компенсацією за минулі роки! Зокрема, українці будуть зобов’язані зі своїх кишень заплатити за те, що облгази недоотримали виручку в період з 2015 по 2019 роки. Українці компенсують за свій рахунок різницю в цінах за цей період.

І це ще не все.

Так «Нафтогаз України» заявив, що ціна на газ для побутових споживачів із січня 2021 року зросте на 14% — до 7,22 гривні за кубометр без вартості доставлення.

Зазначимо, що в грудні вартість газу за кубометр складає 6,33 грн.

Зміни тарифу в компанії пояснюють «сезонним фактором та збільшенням гуртової ціни на блакитне паливо».

Водночас у «Нафтогазі» переконують, що їхня ціна в січні буде «традиційно лишатися нижчою за середньоринкову».

«Таку ціну компанія може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат», — кажуть у компанії.

Така новина викликала хвилю обурення і обговорень в Мережі.

“ПРЕЗИДЕНТ ОБІЦЯВ, ЩО БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ, А ЗА МИНУЛИЙ РІК ВОНИ ПОСТІЙНО РОСЛИ. НАФТОГАЗ ВЕСЬ РІК ПРИДУМУВАВ ПРИЧИНИ І МЕТОДИ ЗБІЛЬШЕННЯ ТАРИФІВ, ПІЗНІШЕ ПІДКЛЮЧИВСЯ АХМЕТОВ І ЗЕЛЕНА ЕНЕРГЕТИКА З БАЖАННЯМ ПІДВИЩИТИ ЦІНУ ЗА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ.
ЯКЩО НЕ ЗУПИНИТИ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ НА ЖКГ ТО ВСІ ЗАЯВИ ПРЕЗИДЕНТА БУДУТЬ СПРИЙМАТИСЯ ЯК ПОРОЖНІ ОБІЦЯНКИ, ПРИ ОТРИМАННІ ЧЕРГОВОЇ ПЛАТІЖКИ”, – ПИШЕТ “РЕЗИДЕНТ”.

“Ситуація з підвищенням тарифів, що залежать від грайливості настрою Нафтогазу, говорить тільки про одне.

Потрібно негайно скасувати попередню найбільшу перемогу, псевдоринок газу.

І вводити жорстке державне регулювання націнок до собівартості газу власного видобутку.

Досить цих байок про ринок, ми не продаємо на ринку нічого, а купувати своє за цінами чужого, маячня”, – пише в телеграмі депутат Максим Бужанський.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *