Президент України Володимир Зеленський виключив зі структури Офісу Президента посади першого заступника глави та помічників. Про це йдеться в указі глави держави на сайті ОП.

Так, згідно з документом, було виключено зі статті 2 указу № 417 “Питання забезпечення діяльності Президента України” абзаци “Перший заступник Керівника Офісу Президента України”, “помічники Президента”, “Директорат з питань регіональної політики та децентралізації”, “Департамент з питань Державного Протоколу та Церемоніалу”.

Також президент виключив слова “помічник Президента” зі статті 3 указу №417, яка передбачала, що “перший помічник Президента України, помічник Президента України, радники Президента України призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України, який координує їх діяльність”.

Однак, у структурі ОП з’явилися Служба державного протоколу та церемоніалу, Служба моніторингу та управління ризиками, а також Директорат з питань регіональної політики.

Зазначається, що ці зміни було внесено до Положення про Офіс президента, затвердженого указом від 25 червня 2019 року.

Нагадаємо, у березні цього року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення свого позаштатного радника Гео Лероса від виконання обов’язків.