Про це він розповів під час інтерв’ю одному з українських видань.

Арсен Аваков сказав, що проти легалізації марихуани. Хіба коли мовиться про пацієнтів лікарень, які критично потребують пом’якшення болю.

Аваков наголосив, що видавати препарати з каннабіноїдами за рецептом – це нормально. Якщо мовиться про важких пацієнтів, які критично потребують бодай пом’якшення болю. Але щоб всі могли вирощувати й курити марихуану – такого не треба.

“Я категорично проти, щоб дозволити вирощувати марихуану десь на підвіконні, та за необхідності покурювати. Тому що марихуана – це відкрита дорога до важких наркотиків”,– заявив міністр внутрішніх справ.

За його словами, з марихуаною “не треба поспішати”, а деякі країни, які легалізували канабіс раніше – “вже шкодують”.

“Мені говорять: “Знаєш, ти не розумієш – ми зараз всю Україну засіємо марихуаною, і це такі гроші, і це врятує нашу економіку”. Це брехня. Це не врятує нашу економіку, це просто створить в нашому і без цього непростому житті дестабілізацію і потяг до важких наркотиків. Я проти”, – підсумував Арсен Аваков.

Варто відмітити, що у багатьох країнах світу канабіс використовують як знеболюючий засіб для важкохворих, а от в Україні для цього застосовують куди важчі та шкідливіші препарати. Легалізація канабісу для медичних цілей змінила б ситуацію на краще.

Джерело