Про це повідомляє Інфтерфакс-Україна.

«Ми їдемо на Південмаш. Там була велика проблема, ви знаєте, понад 2 млрд боргів… Питання з усіма боргами вирішено… Там залишався борг по заробітних платах близько 220 млн гривень. Сьогодні Кабінет Міністрів вирішить це питання – ми це узгодили, ми домовилися. Складно знаходити гроші, але люди важливі. Тому повністю сьогодні Південмаш буде без боргів», – сказав Зеленський.

Він додав, що влада зі свого боку зробила перший крок, підприємство не має «рюкзака з боргами», далі все залежить від роботи віцепрем’єра з питань стратегічних галузей промисловості та відповідного міністерства разом з менеджментом підприємства.

Також, директор підприємства звернувся до Володимира Зеленського із проханням збільшити держзамовлення на оборонний сектор.

“Ми хочемо ще військових замовлень від Міноборони”, – сказав директор Південмашу Сергій Войт.

Південмаш – це провідне українське підприємство із виробництва ракетно-космічної техніки та технологій оборонного, наукового та народногосподарського призначення в місті Дніпрі. Виробляє найекологічніші ракети-носії у світі. За їх допомогою у космос відправляють комерційні вантажі у рамках міжнародного проекту «Морський старт».

В складі «Південмашу» 86 цехів та 82 відділи, де працюють близько 6 300 чоловік.