Просто в ефірі! Кравчук не змовчав, потужна заява – відповідь патріота!

Він зазначив, що на його місці відреагував би так само. Коментарем глава української делегації в Тристоронній контактній групі з питань врегулювання ситуації на Донбасі поділився в ефірі каналу “Україна 24”.

Насамперед політик зазначив, що в цій ситуації потрібно акцентувати увагу на запитанні: “Якби з Криму був напад РФ, як би поводилася Україна?”, яке журналісти поставили Зеленському.

Кравчук підкреслив, що в питанні прозвучало “якби”, тому і відповідь президента була в тому ж ракурсі. Він також додав, що глава держави не міг відповісти інакше.

“ЯКЩО МИ ЗАРАЗ З ВАМИ ПОЧНЕМО РОБИТИ СПРОБУ ПЕРЕВЕСТИ ЦЕ В СУТО ПРАКТИЧНУ ПЛОЩИНУ, ЯК Я ЧУЮ, ГОВОРЯТЬ ДЕЯКІ НАШІ, ЗОКРЕМА, ПОСАДОВЦІ – ТО ДО ЦЬОГО ЩЕ ДУЖЕ ДАЛЕКО. КОЛИ Я БУВ УЖЕ НЕ ПРЕЗИДЕНТОМ, МЕНЕ ТАКОЖ ЗАПИТАЛИ: ЯКБИ ВОРОГ ПРИЙШОВ НА ВАШУ ЗЕМЛЮ, ЩО Б ВИ РОБИЛИ? Я СКАЗАВ, ЩО МАЮ ДОСТАТНЮ КІЛЬКІСТЬ РІЗНОКАЛІБЕРНОЇ ЗБРОЇ, СТРІЛЯВ БИ У КОЖНОГО ВОРОГА, ХТО СТАВ НА МОЮ ЗЕМЛЮ, ПОКИ ЗБРОЮ ТРИМАЮТЬ РУКИ ТА ПОКИ ДИВЛЯТЬСЯ ОЧІ, БИТИМУ ВОРОГА, А НЕ ЖИТИМУ ЗА ПРИНЦИПОМ “ПІДСТАВЛЯТИ ДРУГУ ЩОКУ”. ТОЖ ЦЕ (СЛОВА ЗЕЛЕНСЬКОГО. – РЕД.) НОРМАЛЬНА ВІДПОВІДЬ ПАТРІОТА УКРАЇНИ, ЛЮДИНИ, ЯКА ЛЮБИТЬ СВОЮ ЗЕМЛЮ”, – ПІДСУМУВАВ ПЕРШИЙ ПРЕЗИДЕНТ.

Нагадаємо, заступник секретаря Ради нацбезпеки і оборони, генерал-майор Сергій Кривонос “підіграв” пропагандистам Росії, публічно розкритикувавши ідею президента Зеленського масово мобілізувати жінок і чоловіків у разі нового нападу країни-агресора.

Заяву нібито про “незгоду РНБО із Зеленським” одразу з поширили пропагандистські росЗМІ.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *