Про це Стефанчук сказав перед закриттям пленарного засідання ВР.

“Відповідно до частини 3 статті 60 регламенту Верховної ради України та згідно з рішенням депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” від 14 вересня 2020 року, повідомляю про виключення зі складу фракції… народного депутата України Юрченка Олександра Миколайовича”, – зазначив перший замглави парламенту.

Також, президент Володимир Зеленський заявив, що народний депутат від “Слуги народу” Олександр Юрченку, якого підозрюють у хабарництві, обов’язково сидітиме у в’язниці. Про це очільник країни повідомив на брифінгу у Львівській області.

Пряма мова: “Я радий, що затримали людину, яка в партії “Слуга народу” і який був такий, знаєте, завжди казав, що він чесна і порядна людина. Сьогодні дали підозру генеральний прокурор, він її отримав і обов’язково сяде в тюрму”.

Зеленський також радіє, що хабарника спіймали саме у “Слузі народу”, бо “очищення влади повинні робити, очищення влади повинні починати з себе, і нічого не боятись, і дивитись в очі людям”.

Президент додав, що до влади люди спочатку приходять “чемні і чесні, але міцності їм не вистачає”. Щодо Юрченка Зеленський сказав, що це “приклад людини, міцність якої тривала упродовж одного року”.

Президент запевнив, що “так буде з кожною людиною, яка бере хабарі”, незалежно від партійної приналежності і суми неправомірної вигоди.

На думку Зеленського, якщо “людина взяла хоч якийсь хабар, хоч гривню – вона повинна сидіти”.

Відзначимо, раніше Офіс президента заявив про зухвалу поведінку Юрченка. В ОП очікують, що він буде співпрацювати з правоохоронцями. У президента Володимира Зеленського сподіваються, що матеріали у цій справі зібрані в достатній кількості, щоб було можливим довести відповідні звинувачення у суді.