«Російська мова – це надбання українського народу і це треба визнати як факт» – Єгорова

Скандальна телеведуча Сніжана Єгорова зробила чергову гучну заяву щодо української мови. Вона впевнена – не можна змушувати людей розмовляти українською, адже це призводить до конфліктів у суспільстві.

Про це повідомляє “Про Львів” з посиланням на ефір телеканалу «Наш».

“Те, що українська мова – це державна мова – прекрасно, але свого часу, коли приймався цей закон, один із суддів Конституційного суду, суддя Мартиненко, висловив офіційно свою окрему думку, де він сказав, що проникнення української мови в будь-які сфери суспільного існування так чи інакше призведе до цих конфліктів, які ми сьогодні маємо”, – сказала Сніжанна Єгорова.

Також Єгорова розповіла, що зараз на всіх телеефірах принципово розмовляє лише російською, бо не можна змушувати людину говорити не рідною для неї мовою:

“Я – яскравий приклад того, як сила дії дорівнює сили протидії. Будучи абсолютно лояльною, професійною людиною, яка ідеально володіє україснькою мовою і працює в професійному середовищі винятково як україномовна складова будь-якого проекту, зараз я принципово говорю на всіх ефірах тільки російською. Тому що мова – це те, як дихає людина. Ти не можеш перевчити людину дихати по-іншому. Хто народився і розмовляв угорською – все одно людина буде думати угорською. Хто народився і мати говорила з ним українською – буде думати українською”, – впевнена телеведуча.

Також, як вважає Єгорова, що російська мова є надбанням українців:

“Російська мова – це надбання українського народу і це треба визнати як факт”, – заявила скандальна ведуча.

Нагадуємо, раніше телеведуча Сніжана Єгорова вже робила гучні заяви щодо українських захисників, незалежності України та абортів на Євромайдані.

Також телеведуча ділилась своїм баченням, кого і на яких посадах в уряді України вона бачить.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *