Щойно! Я бiльшe тeрпiти цe нe бyдy! Прeзидeнтy тaки yвiрвaвcя тeрпeць: Вcі “пpoзрiли” вiд тoгo, щo зaявив Зеленський

За його словами, він щодня спілкується з чиновниками різних рівнів і розуміє – це “безнадійний діагноз”.

“Біло-сині, червоно-білі, помаранчеві, бордові, рожеві. Насправді, вони всі однієї масті. Їм всім фіолетово”, – заявив президент.

“Для чого потрібні народні депутати, які залишають недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу. Для чого міністри, які розказують, що українці дуже багато їдять та будують дороги лише у власному фейсбуці і народжують дітей в Америці. Які угробили здоров’я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок”, – перелічив він.

“Для чого потрібні прокурори, які можуть посадити тільки власну печінку. Для чого міністр економіки часів Януковича, який називає людей ублюдками, вириває з рук телефони і обіцяє дати їм всім по пиці”, – додав він.

За словами Зеленського, він  щодня ламає голову, що з ними робити: обміняти на полонених, чи вдягнути у браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову.

“Думаю, найменше, що можна зробити зараз, назавжди позбавити їх усіх можливості брати участь в управлінні державою”, – сказав Зеленський..

“Нас звинувачують у тому, що ми хочемо відмінити люстрацію. Щоб усі зрозуміли, що ми не збираємося відміняти люстрацію, ми пропонуємо її посилити”, – додав він.

Президент заявив, що його команда напрацьовала законопроект про розширення норм закону про очищення влади.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *