Про це повідомляють білоруські медіа.

За словами президента, він продемонструє Заходу, що таке санкції.

“Ось ми їм зараз покажемо, що таке санкції. Якщо вони ще в Китай і Росію через нас баражували, зараз вони будуть літати або через Балтику або Чорне море торгувати з Росією та інше. А по санкційній продукції — нехай навіть не мріють. Ми їм покажемо, що таке санкції”, — наголосив Лукашенко.

Ба більше, він стверджує, що уряд впровадить санкції у відповідь, однак вони не будуть виключно персональними та спрямованими проти влади, ці рестрикції вплинуть на торгівлю.

“Я доручив уряду внести пропозицію про переорієнтацію всіх торгових потоків з портів Литви на інші. Ось ми й подивимося, як вони будуть жити. 30% литовського бюджету формують наші вантажопотоки через Литву. Що ще потрібно? Зажралися. Тому поставимо на місце”, — резюмував президент.

Нагадаємо, у Євросоюзі наразі обговорюють санкції, які б одночасно вдарили по режиму Лукашенка, однак не наробили лиха білорусам, боротьбу за волю яких Брюссель підтримує.

Литва нещодавно заборонила понад 100 топпосадовців республіки відвідувати країну.

Жорсткі заходи міжнародної спільноти стали реакцією на придушення протестів у Білорусі та фальсифікацію президентських виборів.