Щoйнo! Зеленський В Траурі – Невимовна Втрата. Cтрaшнa Звістка Сколихнула Країну, Пoмeр

Від наслідків коронавірусної хвороби помер Олександр Дегтярев – генеральний директор Конструкторського бюро “Південне”, головного підприємства ракетно-космічної галузі України.

Видатного 69-річного аерокосмічного конструктора, академіка Національної академії наук не стало 24 листопада

Ще одна втрата. Ще один біль. Сьогодні зловісний ковід забрав ще одного українця – Олександра Дегтярева, генерального директора КБ «Південне».

Про це повідомляє Офіс президента у телеграмі.

Він був з тих, чиє життя зберігало для нас велику мрію. Про Україну, яка може. Яка хоче й буде серед перших. На жаль, ми особливо гостро це розуміємо, коли втрачаємо саме тих, хто вмів ламати стереотипи та розширювати горизонти.

До речі, Україна має одну з найбільших у світі дистанцій між тим, ким ми є насправді, і тим, як ми себе усвідомлюємо. Ми трохи себе недооцінюємо. Трохи сумніваємося у своїх можливостях.

То чи є у нашому суспільстві розуміння того, що наша держава – одна з небагатьох, які володіють достатнім технологічним рівнем для участі в освоєнні космосу? Чи пам’ятають наші люди про те, яким значним був внесок України у розвиток ракетно-космічних технологій?

Невдале, а іноді й злочинне урядування протягом десятиліть завело Україну в обставини, коли життя мільйонів підпорядковане лише намаганню вижити та забезпечити собі і своїм родинам елементарне. Підняти голову над такими обставинами й повернутися до мрії про те, на що ми справді здатні, вкрай складно. Але Олександру Вікторовичу це вдавалося.

Він – один з найбільш досвідчених фахівців нашої аерокосмічної галузі. Він розумів на сто відсотків, як важливо інтегрувати Україну до глобальної роботи з розширення можливостей людства в космосі. Йому вдавалося це навіть тоді, коли егоїзм українських політиків заважав побачити хоча б щось, крім їхньої власної вигоди.

Наша держава обов’язково відновить увесь свій потенціал. Це – наш обов’язок перед тими, хто бачив і боровся за технологічну й сучасну Україну. І це та сама велика мрія, заради якої жив генеральний директор Конструкторського бюро «Південне» Олександр Дегтярев. Щирі співчуття родині, близьким та Україні.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *