Щойно! Зеленський З Трибуни “Вліпив” Порошенку. Геращенко В Шoцi. У Раді Крик – Виють Від Правди!

Свій виступ Зеленський почав з ситуації COVID-19 в Україні. Він сказав, що весняні карантинні заходи були вимушені, оскільки у держави не було резервів для боротьби в пандемією.

За його словами, ситуацію з коронавірусів вдалося виправити.

Щодо Донбасу він заявив, що за його каденції почався рух до миру. Президент зазначив, що відбувся обмін полоненими і реальне припинення вогню.

При цьому він додав, що за час перемир’я на фронті сталася тільки “одна бойова втрата”.

У своєму зверненні гарант сказав, що “Україна бореться за розуми молоді на Донбасі і в Криму”.

Він підкреслив, що абітурієнтів з тимчасово окупованих територій почали приймати на навчання в українські вузи безкоштовно. Також був запущений телеканал “Дом”, що віщає на непідконтрольних територіях.

На самому початку свого виступу Зеленський пустив шпильку на адресу Порошенка, заявляючи, що минула влада радить робити те, чого не робили самі.

Також Зеленський говорить, що військовий бюджет не зменшать ні на гривню. “Він на 17 мільярдів більше, ніж в епоху бігбордів про армію”, – ще одна шпилька на адресу Порошенка.

Зеленський анонсував будівництво двох українських військових баз на Чорному морі.

Багато розмов про армію з натяком на те, що Порошенко даремно розганяє зраду.

Дорікнув Порошенку і Медведчуку в тому, що їх політсили контролюють телеканали.

Знову повторив тезу, що ті, хто без бою здав Крим, повинні нести відповідальність. Мова про Турчинова. Це не перша така заява Зе – але по факту правоохоронні органи говорять, що Турчинов ні в чому не винен.

Перші тези Зеленського вже встигли прокоментувати “Вести” в своєму телеграм.

“При Зеленському бюджет на армію став найбільшим за останні 6 років. Непогано вколов Порошенка, заявивши, що на озброєння виділять 117 млрд гривень -” на 15 млрд більше, ніж під час бігбордів про армію “. Непоганий панч. Також президент заявив, що всі добровольці отримали статус учасника бойових дій. Іноземці отримають громадянство.

Також завелася шарманка “кожен отримає по заслугах”. По кримських заслугах. Президент заявив, що ті, хто без бою здав Крим повинні нести відповідальність.

“Це питання не помсти, а питання справедливості”, – сказав президент.

Ну ну. Турчинов вже давно повинен ходити-озиратися, як і його побратим Порошенко. А вони дуже навіть упевнено себе відчувають “, – йдеться в повідомленні.

На цьому акцентував свою увагу і нардеп Бужанський, який заявив:

Президент нагадує з трибуни, що бігбордами із згадкою армії -армії не допомогти.

В глибині залу тоскно стогне Європейська Солідарність.

Також, Бужанський підкреслив:

А ті, хто здав Крим, повинні сидіти, як би відповідає Президент на питання, написане на грудях нардепів з фракції Голос, і додає:

Європейська Солідарність зловила якийсь тільки їм зрозумілий ритм, і виє з приблизно рівними проміжками часу, дуже красиво виходить.

ЗА матеріалами

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *