Народного депутата Гео Лероса, якого нещодавно виключили із фракції “Слуги народу”, сьогодні допитали у Державному бюро розслідувань у рамках справи про ухилення від сплати податків. Також сам нардеп зазначив, що Зеленський особисто доручив посадити його за грати протягом місяця.

 

У повідомленні на сторінці юридичної фірми “Міллер”, яку очолює адвокат Масі Найєм йдеться наступне:

“Сьогодні відбувся допит народного депутата України Гео Лероса. Його допитували в якості свідка у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів в значному розмірі)”, – зазначається у повідомленні.

Масі Найєм додав, що податкової перевірки яка б встановила наявність в Гео Лероса не сплачених податкових зобов’язань не проводилось.

“Жодних повідомлень-рішень від Державної податкової служби щодо необхідності сплати заборгованості він також не отримував”, – зазначив адвокат.

Він також нагадав, що відповідно до електронної декларації, в 2019 році Лерос заробив приблизно 603 тис. грн. При цьому кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків, станом на 2019 рік, починається з 2,8 млн гривень невиплаченого податку.

“Заробітна плата нарахована нашому Клієнту як фізичній особі юридичною особою, а саме управлінням справами Апарату Верховної Ради України, яке в даному випадку виступило податковим агентом та мало сплатити податок на доходи фізичних осіб при виплаті заробітної плати”, – наголосив адвокат.

Сам же Гео Лерос у своєму фейсбуці прокоментував виклик на допит.

“По вказівці Володимир Зеленський зараз на допиті в ДБР.
Нагадую, президент поставив завдання заступнику його офісу – Олегу Татарову «посадити» мене протягом наступного місяця.
Всі справи сфабриковані від однієї ГО, яку очолює адвокат групи Татарова”.

“Мені стало відомо, що Зеленський доручив займатися моїм переслідуванням Олегу Татарову, люстрованому мусору, який катував учасників Революції Гідності, а зараз призначений указом Зеленського заступником Офісу президента з правоохоронної діяльності”.

Він зазначив, що Татаров проходив в якості свідка у справі Майдану, а також відзначив той факт, що він фігурував у кримінальних провадженнях.

Татарова у справах Майдану допитували як свідка. Власне, як і всі керівники МВС та ГСУ того часу, він фігурував у кримінальних провадженнях. Його фігура може використовуватись для проведення репресій і створення ручного репресивного органу, зазначає депутат.

«Ми його перевіряли на причетність до координації вбивств на Майдані. Під час розслідування ми встановили, що координація відбувалася зверху. Проте офіційні документи, які надавалися та підписувалися, не містили самі по собі злочинних вказівок. Вони надавалися усно. Ці справи у нас просувались найскладніше через найсильніший спротив, зокрема й судової системи. Тому що слідчий, прокурор, суддя — вони йшли в одній зв’язці. Є підстави говорити про його участь, але на цьому етапі не було повідомлення про підозру», — каже екс-керівник слідчого управління у справах Майдану Сергій Горбатюк.

«Татарова, певно, призначили свідомо, щоб знівелювати здобутки Революції гідності, принизити людей, які борються за незалежність України. І щоб залякати. Нічого дивного і непрогнозованого», — каже батько вбитого на Майдані Устима Голоднюка.

“У режиму клептократів має бути свій репресивний орган.
Тепер ви зрозуміли навіщо Зеленському Татаров?”, – резюмує Лерос