Споконвічні Російські Території – Це Болота Під Москвою! А Сама Рocія — Це Завжди Смeрть, Прuнuження, Гoлoд, Смopід, Невігластво І Стpaждання, — Мер Херсона

Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко та депутати міської ради відповіли президенту Росії Володимиру Путіну на слова про те, що південь України і Причорномор’я — це «споконвічно російські території».

Пряма мова Миколаєнка: «Ми маємо нагадати Путіну і всім його прибічникам, що споконвічні російські території — це болота під Москвою. Все інше — це території, якими московити заволоділи завдячуючи власній тваринній жорстокості і підступності…

Росія — це смерть. Неважливо куди вона приходить — в Сибір, на Урал, в Україну чи в Сирію. Росія — це завжди смерть, приниження, голод, сморід, невігластво і страждання.

Про це має пам’ятати кожен українець, не тільки коли він йде голосувати. Про це кожен з нас має пам’ятати, коли дивиться російське телебачення, читає російську пресу, слухає російську попсу чи купує російські товари.

Причорномор’я настільки прекрасне і далеке від московських болот, що мені важко уявити собі, як Путіну могло спасти на думку, що Росія має до нас якийсь стосунок. Південь України — етнічно, ментально географічно, культурно український. Завжди був українським і завжди буде. Буде українським тоді, коли Росії вже не буде».

Деталі: Звернення Миколаєнка підтримали 33 депутати херсонської міськради.

Що було раніше: на пресконференції, відповідаючи на питання про ставлення до Володимира Леніна, Путін заявив, що все Причорномор’я і східна частина України — це споконвічно російські території, і тепер РФ з цим розбирається.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *