Страшна звістка! Від коронавірусу помер відомий режисер – легенда. Фанати і рідні в траурі – велика втрата

Всесвітньо відомий південнокорейський кінорежисер і сценарист Кім Кі Дук помер в Латвії від коронавірусу. Йому було 59 років. Він помер в лікарні Латвії від ускладнень Covid-19.

Про це з посиланням на директора ArtDocFest / Riga Віталія Манського повідомляє Delfi.

За неофіційною інформацією, в планах Кім Кі Дука було придбання будинку в Юрмалі і оформлення посвідки на проживання, але на заплановану зустріч режисер не з’явився.

Після цього колеги режисера підняли тривогу і почали пошук по лікарнях, який був утруднений в зв’язку з положеннями з питань охорони особистих даних.

Перший міжнародний успіх прийшов до нього з фільмом “Весна, осінь, літо, зима … і знову весна”, знятим у 2003-му році.

“У моїх фільмах багато трагічного. У них страждають, вмирають, стикаються з нещастям, але якщо герой в моїх фільмах вмирає, це не означає, що він помер остаточно. Він просто перероджується в іншому житті”, – говорив Кім про свої картини.

Кім Кі Дук також є лауреатом Венеціанського кінофестивалю за фільми “П’єта” і “Порожній будинок”, лауреатом Канського кінофестивалю за фільм “Аріран”. Крім того він відомий глядачам за картинами “Час”, і “Зітхання”. У 2004 році режисер був удостоєний “Срібного ведмедя” на Берлінському кінофестивалі за фільм “Самаритянка”.

Як пише видання “Vestі” Кім Кі Дук народився 20 грудня 1960 року в провінційній південнокорейської селі в повіті Понхва, в небагатій родині. Він був дитиною, коли батьки перебралися в Сеул і відправили Кіма вчитися в сільськогосподарську школу. Але той її кинув і пішов працювати на завод, а потім пішов в армію.

Через п’ять років служби морським піхотинцем Кім повернувся додому, щоб стати священнослужителем. Він провів два роки в церкві для незрячих, і це пробудило в ньому бажання зайнятися живописом. 30-річний Кім відлетів до Франції, де два роки вивчав мистецтво, його картини почали з’являтися на виставках. У віці 36 років він зняв свій перший фільм “Крокодил” (1996), сценарій, до слова, він теж написав сам. Після першого кроку Кім починає активно писати сценарії і знімати кіно. Далі були “Дикі тварини” (1997), “Готель” Пташина клітка “(1998),” Острів “,” Реальна вигадка “(2000).

“Я думаю, щоб знімати кіно, не обов’язково вчитися в інституті. Три головні компоненти хорошого кіно – час, простір і люди. Час – це історія, яку пережили люди. Простір – це місце, де історії відбувалися. Люди – це ми самі, наші образи і долі “, – говорив Кім журналістам.

Перший міжнародний успіх прийшов до нього в 2003 році з дев’ятим фільмом “Весна, осінь, літо, зима … і знову весна”. Його наступна робота – драма “Самаритянка” (2004), далі фільм “Порожній будинок” (2004), який удостоюється перемоги на престижному Венеціанському кінофестивалі.

За 19 років кар’єри в кіно Кім зняв майже два десятки фільмів. Кожна його робота – подія у фестивальному світі ( “Натягнута тятива”, “Час”, “Зітхання”, “Красива”, “Мрія”). Однак в 2011 році режисер вирішив кинути кінематограф і йде в гори відлюдником, при цьому не перестаючи знімати фільм з самим собою в головній ролі.

Зйомки власного духовного пошуку стають фільмом “Аріран”. Стрічка отримує приз в Каннах. “Життя схоже на вигнуту лінію, на міст. Саме про це мій фільм” Аріран “та інші -” ​​Поганий хлопець “,” Весна, літо, осінь, зима … і знову весна “,” Острів “,” Дикі тварини “… Їх героям теж сумно і самотньо, і вони теж йдуть по мосту. у багатьох моїх фільмах немає ні поганих, ні хороших героїв. вони знаходяться в однаковому стані і вільні зробити свій вибір “, – розповідав Кім Кі Дук.

Повернувшись в кіно з новими силами, кореєць представив свою нову картину “П’єта” (2012). Стрічка удостоюється ряду престижних нагород, в тому числі, “Золотого лева” на Венеціанському кінофестивалі.

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *