Тепер присядьте!Пoрoшeнкo сьогодні “взяв на роботу” Лyцeнкa і тепер Юра буде не генпрокурором, а стане ведучим на 5 каналі

Колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко вестиме політичне шоу на загальноукраїнському телеканалі «5 канал», що належить експрезиденту Петру Порошенку. Про це повідомив генеральний директор каналу Володимир Мжельський у коментарі Детектор медіа.

«Ми розвісили борди, у яких написано, що він буде працювати з березня. Він буде робити своє шоу», – сказав Мжельський, коментуючи рекламу з Луценком, яка з’явилась цього тижня.

Шоу на політичну тематику виходитиме раз на тиждень, додав гендиректор телеканалу.

Сам колишній генеральний прокурор наразі публічно не коментував співпрацю з 5 каналом.

Власником «5 каналу» є Петро Порошенко. У 2013 році Луценко з дружиною Порошенка хрестив дочку генпродюсера 5-го каналу Юрія Стеця.

У 2016−2019 роках Луценко був генеральним прокурором при президентові Порошенку, а до того очолював фракцію Блок Петра Порошенка та однойменну партію.

На тлі розслідування смерті радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк, генеральний прокурор Юрій Луценко 6 листопада заявив, що йде у відставку. Він обіймав посаду генпрокурора майже два з половиною роки. За цей час ГПУ порушила справу щодо держзради президента-втікача Віктора Януковича та народної депутатки Надії Савченко, яка, за версією генеральної прокуратури, нібито збиралася підірвати Верховну Раду

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *