Про це Богдан заявив на брифінгу під Державним бюро розслідувань 14 вересня, повідомляє «Громадське».

“Я ніколи не повернуся до Офісу Президента Зеленського, і допомагати співпрацювати з ним я не збираюся. Але якщо буде запит від України, я буду робити все, щоб наша країна розвивалася і процвітала”, – сказав Богдан.

Він зазначив, що у нього немає образ на Зеленського, але своє інтерв’ю Богдан назвав закликом до Президента, щоб той почав виправляти ситуацію в країні.

“У мене немає образи, у мене є тільки посил, що якщо він зараз не почне міняти свою позицію, то ми” забредая в дуже погані нетрі “. Інтрев’ю Гордону – це заклик до нього, щоб він почав активно працювати і виправляти ситуацію в країні”, – сказав екс-глава Офісу Президента.

І розповів, що зараз він займається бізнесом і адвокатською діяльністю, що приносить йому задоволення.

“Якщо буде суспільний запит на такого політика, як я, то, подобається мені чи ні, я буду змушений повернутися. Але на сьогоднішній день мені дуже комфортно бути адвокатом і бізнесменом, я відчуваю себе вільно і займаюся роботою, яка приносить мені задоволення”, – підсумував Богдан.

Крім того, Андрій Богдан розповів, що на початку літа переніс коронавірус.

«Я зараз маску одягну, я боюся захворіти Covid-19 ще раз. Так, на початку літа я зробив тест на антитіла, і тест показав, що у мене є антитіла, значить, я перехворів Covid-19 … Однак, не знаю коли, перехворів безсимптомно», – розповів Богдан.

Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, перед допитом Богдан відповів на кілька запитань журналістів.

“На сайті ДБР повідомили, що мене викликають щодо моїх заяв в інтерв’ю Дмитру Гордону. Але сама справа, за якою мене викликали, зареєстровано 19 серпня. В той момент інтерв’ю ще не було і не планувалося. А значить, це шахрайство з боку відомства” , – заявив він.

Богдан стверджує, що йому невідомо, про що буде допит. “Мені самому цікаво дізнатися деталі”, – зазначив екс-глава ОП.

Він також повідомив, що буде ходити на всі допити, і не виключив своєї появи в політиці, якщо на це буде запит від українців.