Це — Андрій Терещенко на псевдо Рембо. “Йому б жити і жити”, — подумає кожен, хто побачить це фото, а потім дізнається, що юнак на фото вже 6 років як загинув на війні.

2 мин.56

“Йому б жити і жити”, — подумає кожен, хто побачить це фото, а потім дізнається, що юнак на фото вже 6 років як загинув на війні.

Це — Андрій Терещенко на псевдо Рембо. 2 грудня 2014 року він отримав тяжке поранення в голову під час обстрілу в аеропорту Донецька, був доставлений вертольотом до шпиталю, але врятувати його не вдалося.

Мама Андрія пригадувала: “Коли Андрій був в АТО, то спілкувались ми з ним переважно смсками, бо зв’язок був поганий. На моє запитання, як справи, завжди відповідав: «Ще живий». Нічого конкретно не розказував. З 28 листопада він не виходив на зв’язок. 2 грудня йому додзвонився батько. В слухавку було чути, що йшов сильний бій. Він не дожив до перемир’я одну годину.”

Костянтин Сутулов був фельдшером, який надавав першу допомогу Андрію: “Ми відразу потрапили на війну. Тільки заїхали – відразу щільні бої. Андрій був на посту «Ромео». Вечір був, як зараз пам’ятаю. 2 грудня 2014 року це сталося. В нас просто в терміналі був так званий штаб, де був стіл, на якому ми обробляли поранених, хоча і це місце прострілювалось, але більш-менш було придатне і для відпочинку людей при зміні з блокпостів, і для допомоги пораненим.

Я якраз крапельницю ставив Паші Кочубею, пораненому нашому, до поста було метрів 30, Рембо принесли хлопці, поклали на стіл.

Звичайно, там був потрібен не медик, а Бог.

Поранення було в голову, пряме влучення, трохи вище лоба. Ми намагались зробити все, що могли. Він уже був непритомний. Години на дві ми подовжили йому життя, якщо можна це так назвати. По рації визвали БТР, години за дві його забрали. Вже тоді, коли його вивозили, я знав, що він помер. Андрій не дожив одну годину до цього клятого перемир’я”.

Коли вкотре чутимете: “просто перестать стрелять” – пам’ятайте про Андрія Терещенка, який 6 років тому годину не дожив до чергового перемир’я!

Світла пам’ять захиснику України!

Фонд “Повернись живим”

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *