Це кінець! На Білорусі можна поставити крапку: 4-ох годинні переговори Лукашенка і Путіна закінчилися тим , що вирішили

У Сочі завершилися переговори президента Білорусі Олександра Лукашенка і президента Росії Володимира Путіна. Їх зустріч тривала більше 4 годин.

Про це повідомляє Белта.

Лідери двох країн обговорили питання двосторонніх відносин, ситуацію в регіоні, спільне реагування на виклики, що виникають.

У своїх заявах на початку переговорів лідери країн підтвердили стратегічний союзницький характер відносин Білорусі та Російської Федерації, націленість на активізацію торгово-економічного співробітництва, прихильність колишнім домовленостям, включаючи взаємодію в оборонній сфері.

Путін і Лукашенко також обговорили ситуацію після виборів у Білорусі.

Нагадаємо, на зустрічі Путін підтримав зміну конституції Білорусі . Він також назвав ініціативу Лукашенко “логічною, своєчасної і доцільною”.

Крім того, Олександр Лукашенко вважає, що на протестах в Білорусі поки ніхто не порушував “червоні лінії”.

Також стало відомо, що спільні тактичні навчання російських і білоруських військових «Слов’янське братство» пройдуть з 14 по 25 вересня на полігоні «Брестський» в Білорусі.

Про це повідомляє  Інтерфакс  з посиланням на Міноборони РФ

Навчання пройдуть на тлі політичної кризи в Білорусі. Міноборони РФ назвало ці вчення контртерористичними.

У російському військовому відомстві заявили, що рішення про проведення зазначених навчань було прийнято ще в жовтні 2019 року «відповідно до плану міжнародної діяльності на 2020 рік».

Міноборони РФ відзначає, що в навчаннях буде задіяно близько 300 російських військовослужбовців і близько 70 одиниць бойової та спеціальної техніки. При цьому в ході маневрів десантники двох країн відпрацюють взаємодію і злагодженість при виконанні тактичних завдань.

Російські військові будуть доставлені на місце проведення маневрів залізничним транспортом.

«Слов’янське братство» – спільні навчання ВДВ Росії, Сил спеціальних операцій Білорусі та Сил спеціального призначення Сербії. У 2019 маневри проходили в Сербії.

Нагадаємо, на початку вересня Сербія відмовилася від спільних з Росією військових навчань у 2020 році. Уряд Сербії 9 вересня оголосило про замороження на півроку всіх військових навчань з іншими країнами. Белград пояснив це рішення тиском Євросоюзу як в зв’язку з наміром провести спільні маневри з Росією і Білоруссю, так і загрозою Брюсселя загальмувати євроінтеграцію через триваючі контактів і співпраці Сербії з сербськими громадами Боснії і Косова.

джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *