Це немислимо. Просто біля будинку Зеленського: активісти зібрались . Почали палити – імпічмент!

Біля будинку Зеленського зібралися активісти з акцією протесту, в наслідок якої розмалювали паркан. Охорона не пропустила натовп всередину території дачного містечка, де знаходиться резиденція президента.

Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNews.

Активісти нанесли на паркан Зеленському червоною фарбою напис “імпічмент”

Також на територію, де знаходиться державна дача Зеленського, хотів заїхати житель цього селища, але охорона його не пустила, побоюючись прориву натовпу.

Тоді Мерседес почав здавати задом, але його вже не хотіли випускати. Між поліцією і протестуючими зав’язалася словесна суперечка. Одні учасники акції вимагали розповісти звідки гроші на такий дорогий автомобіль, інші ж говорили: “нехай постоїть, послухає”.

 

 

Через кілька хвилин автомобіль випустили на прохання організаторів акції. У цей момент на паркан нанесли напис “імпічмент”.

Станом на зараз акція протесту під резиденцією президента Володимира Зеленського завершилася. У фінальній її частини активісти палили фаєри, підривали петарди і запускали салюти.

Сьогодні ми повідомляли про те, що афільована з Порошенком організація “Рух ветеранів України” звинуватила Володимира Зеленського в державній зраді і зажадала почати процедуру його імпічменту. З якоїсь причини в період роботи ЦСКК в 2014-2017 і в період знову ж таки боїв за Донецький аеропорт, де бійці сепратистів оглядали військових ЗСУ, цей “Рух” мовчав.

Джерело:korupciya.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *