“Не дивлячись на офіційне декларування світу і припинення вогню на Донбасі, губернатор Луганської області констатує війну. Більш того, прикриваючись цією війною, він ініціював скасування виборів в ключових містах області. Або ж, позбавив жителів Луганщини конституційного права обирати собі владу. Тих самих українців, успішно проголосували на виборах 2015-го і 2019, без ексцесів чи порушень “, – зазначив Шахов.

Він додав, що скасування місцевих виборів – це спроба узурпації влади луганським губернатором Сергієм Гайдаєм.

“Це той самий губернатор, який так красномовно розповідає про великий ремонт доріг в Луганській області, а сам тим часом літає на вертольоті, тому що проїхати не може. До речі, для пересування губернатора повітряним шляхом погроз не виникає, вони тільки для волевиявлення”, – заявив він.

За словами Шахова, Луганська область під керівництвом Гайдая “потопає в беззаконні і корупції”.

“Місяць тому сотні луганчан постраждалих від великого вогню, що спалахнув через недбалість чиновників, але до сих пір ніхто не покараний. Розкрадання бюджетних коштів, зловживання владою, кришування контрабанди та проституції. Їм цього мало. Тепер захотіли узурпувати владу і призначили себе князями” , – підсумував нардеп.

За його словами, два губернатори, в тому числі і Сергій Гайдай, “наступили на горло” президенту України, якого обирав народ.

“Президент країни їздить по кордонах і запевняє, що у нас є мир протягом 29 діб. Спікер парламенту прилітає в Луганську область і бачить також, що у нас є мир… А два губернатора Донецької і Луганської областей організували війну, позбавили 500 тисяч українців права голосу”, – зазначив Шахов з трибуни парламенту.

Він зазначив, що вище згадані чиновники позбавляють жителів Донбасу конституційного права.

“І сьогодні обманюють український народ, вводять в оману Центральну виборчу комісію, кажучи, що в Сєвєродонецьку і Лисичанську йде війна… Коли закінчиться ця вакханалія? Сьогодні на рахунках в Сєвєродонецьку 200 млн, в Лисичанську – 167 млн ​​гривень. Вони (губернатори – ред.) дісталися сьогодні до влади, щоб грабувати, і стали князями. Не можна допускати, щоб якісь губернатори грабували Україну … “, – продовжив Сергій Шахов.

За словами парламентарія, жителі Донбасу вимагають від влади негайної відставки цих губернаторів.

“Зробити повністю аудит державного бюджету, в якому розікрали мільярди гривень, і щоб покарали за те, що ввели в оману президента України, який говорить про мир, і покарали тих, хто робить сьогодні в нашій державі війну”, – емоційно резюмував Шахов, виступаючи з трибуни Парламенту.

Джерело