Це ти продав! Президент не стримався – видав, розніс повністю. Таким Зеленського ще не бачили

Відомий російський режисер Сарік Андреасян який за національністю вірменин, звинуватив президента України Володимира Зеленського в тому, що той продає Азейрбаджану фосфорні бомби для війни в Нагірному Карабасі, внаслідок чого гинуть невинні мирні жителі.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

У своєму зверненні Сарік Андреасян назвав главу України винуватцем у смерті вірменських дітей. Він натякнув на те, що Київ продавав Азербайджану фосфорні бомби під час війни в Нагірному Карабасі.

“А ВЧОРА Я ДИВИВСЯ НА ОБПАЛЕНІ ТІЛА ВІРМЕНСЬКИХ ДІТЕЙ ВІД ФОСФОРНОЇ БОМБИ І ЯК З’ЯСУВАЛОСЯ – ЦЕ ТИ ЇХ ПРОДАВ НАШИМ СУСІДАМ, ЩОБ ЗАКРІПИТИ СВОЮ ДРУЖБУ З НИМИ. Я Б ХОТІВ СКАЗАТИ ТОБІ “БУДЬ ВВІЧЛИВИЙ – ЦЕ ЛЮДИНА”, АЛЕ МАБУТЬ КОЛИ ВИ СІДАЄТЕ НА ЦІ “СТІЛЬЦІ”, ТО ВСІ СТАЄТЕ ГОНДОНАМИ І ВСЕ ЛЮДСЬКЕ І ДОБРЕ ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ДЕСЬ У МИНУЛОМУ”, – НАПИСАВ РЕЖИСЕР.

В кінці свого поста він написав, що “Крим наш”.

Сьогодні вранці, 3 листопада, Зеленський прокоментував пост Андреасян на своїй сторінці в Telegram.

“РОЗУМІЮ, САРІК, ЩО ЦЕ ДІЙСНО БОЛИТЬ. І ЩО МОТОРОШНО СТАЄ, КОЛИ НА ВЛАСНІ ОЧІ БАЧИШ, ЩО ТАКЕ СПРАВЖНЯ ВІЙНА. І ЩО ХОЧЕТЬСЯ РВАТИ Й МЕТАТИ, АБИ НЕ БУЛО ЦЬОГО У ТВОЄМУ ДОМІ. ТАК? АЛЕ… НУ ТОЧНО НЕ ТРЕБА БРАТИ НА СЕБЕ РОЛЬ НОСІЯ ЧУЖИХ ФЕЙКІВ. РОЗУМІЮ, ЩО Й ЧОМУ РОБИТЬ РОСІЙСЬКА ПРОПАГАНДА, І ЧОМУ ВОНА ТОТАЛЬНО БРЕШЕ. АЛЕ ТЕБЕ НЕ РОЗУМІЮ АБСОЛЮТНО. БО УКРАЇНА НІКОЛИ Й НІКУДИ НЕ ПОСТАЧАЛА НІЯКИХ ФОСФОРНИХ БОМБ. ВЗАГАЛІ. ОСОБЛИВО В МІСЦЯ, ДЕ ВЖЕ ГАРЯЧЕ, І ДЕ ВЖЕ БАГАТО ГАРЯЧИХ ГОЛІВ, ЯКІ ХОЧУТЬ ТАМ ЩОСЬ “ГЕОПОЛІТИЧНО ПОРЄШАТЬ”…”- НАПИСАВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Президент України нагадав, що такі вкидання з’являються не вперше: “Спочатку так брехали про Україну та війну на Донбасі. Потім так брехали про Україну та війну в Сирії. Тепер це з’явилося в контексті війни у Нагірному Карабасі. І все роблять одні й ті самі люди. Невже ти не розумієш, навіщо це роблять?

Тому, перш ніж говорити щось про Україну, потрібно правдиво відповісти самому собі на просте запитання: кому вигідно брехати про війни і про Україну?”.

“ЧЕСНО КАЖУЧИ, МЕНІ ОСОБИСТО ДУЖЕ ШКОДА, ЩО ТИ, ЛЮДИНА, ЯКІЙ Я ВІДКРИВ ДВЕРІ СВОГО ДОМУ І ЯКА ЧУДОВО ЗНАЄ МІЙ ВНУТРІШНІЙ СВІТ І МОЇ ЦІННОСТІ, ТАК ЛЕГКО ПОВІВСЯ НА ЧУЖУ ПРОПАГАНДУ. МОЖНА Ж БУЛО ЗАПИТАТИ В МЕНЕ ОСОБИСТО? ЧИ НІ?”, – ЗАЗНАЧИВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Також глава української держави підкреслив, що правду можна зрозуміти, просто критично оцінивши інформацію в медійному просторі, враховуючи, скільки фейкових вкидів було за останні роки: “Тому дуже коротко дозволю собі виділити аксіоматично.

По-перше, Україна виступає проти будь-яких кривавих конфліктів. Ми не підтримуємо ескалації. І не підживлюємо протистояння. Просто тому, що самі переживаємо вже сьомий рік дуже жорстоку війну. І це інший емоційний фон. Ми категорично проти війн і проти провокацій на військову тематику. Підтвердженням цього є наше прагнення до миру.

По-друге, нам прекрасно відомо, хто й чому вкидає подібну “інформацію”. У нас вже є імунітет до всього цього. Є він і у Європи. А вам потрібно якнайшвидше його сформувати. Бо це як ковід – дуже підступний ворог, який не знає кордонів. Тому частіше мийте руки після контактів з відомою пропагандою.

По-третє, я переконаний, що завдання всіх митців, усіх діячів культури – допомагати деескалації, гасити агресивні емоції, не посилювати суперечності й тим більше не поширювати фейки. Коли говорять митці, мають замовкнути гармати. Так?

По-четверте, в Україні проживає велика вірменська громада, яка є органічною частиною українського суспільства. Для нас це надзвичайно важливо”.

“І ВСЕ Ж ТАКИ В МЕНЕ Є ДО ТЕБЕ, САРІК, ОДНЕ ПИТАННЯ, ЯКЕ САМЕ ЗАРАЗ МОЖНА ПОСТАВИТИ. ПИТАННЯ НЕПРОСТЕ. БО ЦЕ ПРО ЦІННОСТІ, ПРО ЛЮДСЬКУ НОРМАЛЬНІСТЬ, ПРО ЩИРІСТЬ. ДЕ Ж БУВ ТИ, КОЛИ ВІЙНА ПРИЙШЛА ДО УКРАЇНИ І КОЛИ ГИНУЛИ НАШІ ДІТИ? КОЛИ ГИНУЛИ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ ВІРМЕНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ, А ЇХ НЕ ОДИН І НЕ ДВА, А ДЕСЯТКИ! ЩО ОСОБИСТО ТИ СКАЗАВ ТОДІ ПРОТИ АГРЕСІЇ? НІЧОГО? РОЗУМІЮ. ТОМУ ЩО ЦЕ БУЛА НЕ ТВОЯ ВІЙНА! А СЬОГОДНІ СТРАШНО СТАЛО, ТОМУ ЩО ЦЕЙ ЖАХ ПРИЙШОВ І ДО ТВОЄЇ ДОМІВКИ. ДЛЯ МЕНЕ ОСОБИСТО ВСЕ ЧІТКО Й ПРОСТО: Я ЗАВЖДИ ЗА СПРАВЕДЛИВИЙ МИР. І УКРАЇНА ТОЧНО НЕ ПІДТРИМУЄ БУДЬ-ЯКЕ ПОСТАЧАННЯ ЗБРОЇ БУДЬ-КОМУ. НА ВІДМІНУ ВІД ІНШОЇ ВІДОМОЇ КРАЇНИ, ЯКА ЯКРАЗ І ПОСТАЧАЄ ЗБРОЮ ВСІМ. БО ВІЙНИ ДЛЯ НЕЇ – ЦЕ ХЛІБ І КРОВ.

Мораль не може бути подвійною – для себе та для інших. Подумай про це”, – написав президент.

“І, ДО РЕЧІ, МОГО СИНА ЗВУТЬ НЕ МАРК”, – ДОДАВ ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

За матеріалами

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *