ЦРУ Розсекретило Дані Про Бандеру. У Московитів Чергова Істерика

Матеріал під назвою “Степан Бандера і українська держава 1941 року« датований 1951 роком. На документі стоїть позначка “Для службового користування”. Чотирьохсторінкових стаття з журналу “Соціалістичний вісник”, який видавався в США в 1921-1965 роках.

І почалося: коментарі не тільки від МЗС і Маші Захарової, але навіть і Азаров своїх 5 копійок вставив.

Вже давно особистість Бандери для російських ЗМІ, політиків і навіть простих росіян як червона ганчірка для іспанського бика. Якщо не гірше. При згадці Бандери росіяни самі перетворюються в цих найагресивніших биків, готові розірвати свого співрозмовника просто на шматки. Я не жартую і не перебільшую. Не один раз доводилося вступати в дискусії, які з боку росіян зводилися до спільного знаменника тез російської пропаганди – “він людей різав”.

В цілому особистість Степана Бандери останні 50 років неймовірно сдемонізірована російською пропагандою. На думку американо-українського історика Сергія Плохія, який написав книжку про ліквідацію українського націоналіста, Бандера дуже муляє очі радам. Особливо Микиті Хрущову, який активно боровся з українським націоналістичним підпіллям на західній Україні. Вбивство Бандери готувалося як мінімум 15 років. Головна мета спецоперації полягала в тому, щоб пересварити українські націоналістичні групи в еміграції і послабити їх.

Ось фрагмент з інтерв’ю Плохія, як агент КДБ Богдан Сташинський виконав давній наказ свого начальства.

“На всю операцію по ліквідації Бандери Москва відводила не більше десяти днів, після чого Сташинський мав негайно перебратися з ФРН в ГДР. В той день з ранку він почав стежити за будинком Бандери. За планом він мав його вбити в вестибюлі. Опівдні він побачив, що Бандера вивів з гаража свій “Опель-Капітан” і кудись поїхав. потягнув нервове очікування. через годину той повернувся, і поки ставив машину в гараж, Сташинський відкрив ключем парадні двері і зачаївся в вестибюлі за ліфтом. “Отруйний пістолет “він тримав загорнутим в газету. Як тільки Бандера увійшов в вестибюль, кілер підійшов до нього впритул, підняв газету на рівень його особи і натиснув на курок. Чи не затримуючись і не обертаючись, Сташинський вийшов і зачинив за собою двері.

Про те, що він виконав завдання і вбив Степана Бандеру, він дізнався лише на наступний день в аеропорту – про це писали всі газети “.

Якби не визнання Сташинського через кілька років, швидше за все, ніхто б так і не дізнався, хто насправді вбив Бандеру. Версія причастя КДБ тоді практично не розглядалася.

На думку істориків, вбивство Бандери не дало результату, на який розраховував КДБ. Замість ослаблення його ім’я стало символом боротьби за вільну Україну. Тому пропаганда СРСР, а потім і російська, вішали ярлик “бандерівця” кожному, хто говорив про самостійність України і ослаблення впливу Росії.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *