У Соцмережах З’явилися Відео, Як Батьки Каtують Дитину, Щоб «Вигнати Біcів»

У соцмережах з’явилися кадри з Волгоградської області (Росія), де батьки катували свого 10-річного сина, щоб “вигнати з нього бісів”.

Після цього РПЦ закликала росіян не робити такого самотужки, а залучати священиків.

Про це повідомляє видання TJournal.

Катування дитини у Росії: хлопчик був хворим

У листопаді цього року в соцмережах з’явилися відео катувань 10-річного хлопчика. Знущалися над дитиною її рідні батьки.

Росіяни скрутили сина, заламали йому руки за спину, обмазали тіло часником, оббризкали святою водою і підносили до ікон. Хлопчик намагався вирватися, але його лише сильніше скучували.

Таким чином горе-батьки намагалися “вигнати бісів” з дитини, але так званий обряд не допоміг. Весь процес росіяни записали на відео і пізніше самі передали місцевим ЗМІ, сподіваючись, що це допоможе “вигнати бісів” з дитини.

Новини Росії: батьки катували дитину, щоб "вигнати бісів", РПЦ запропонувала зробити це

РПЦ закликала не катувати дітей самотужки

Після того, як відео набрало обертів у мережі та ЗМІ, із заявою виступила РПЦ. Священики закликали не “виганяти бісів” з людей самостійно, а звертатися з проханням про це до священиків.

В РПЦ зазначили, що “виганяти бісів” можуть тільки ті священики, які отримали на це благословення архієрея, а також вказали, що обряди екзорцизму не можна проводити над дітьми. Крім того, було сказано, що не варто плутати “біснування” з псизічними розладами людини.

“Біснування – це абсолютно особливий феномен, який вимагає особливого підходу. Тому, якщо виникають питання, чи слід виганяти бісів з тієї чи іншої людини, перш за все, потрібно звернутися до священиків. Всяка самодіяльність в цьому абсолютно неприпустима”, – заявив митрополит Волоколамський Іларіон.

Новини Росії: батьки катували дитину, щоб "вигнати бісів", РПЦ запропонувала зробити це

Відео “вигнання бісів” з дитини у Росії:

На відеозаписові видно, що матір хлопчика тримає його на ліжку і сильно кричить. При цьому хтось носить довкола них ікони.

Сусіди сім’ї на відео кажуть, нібито батькам дитини прийшла посилка від сверкрухи, вони полили її святою водою, після чого звідти вилетів “біс”.

Інші сусіди кажуть, що батьки зловживають алкоголем, ніде не працюють і виманюють в інших гроші. Сім’ю називають аферистами.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *