В Суботній Ранок Сталось Шoкyючe – “Хвoрoгo” Порошенка Знесли. Цинічно Попер – Ляж До Них

Екс-президент Порошенко, після виписки з лікарні, любить по-спекулювати на темі коронавірусу.

Тільки чомусь попередник Зеленського, не згадує, що сам він лікувався в приватній клініці “ОБЕРІГ”, де палати клініки оснащені апаратурою для кисневої підтримки, є можливість штучної вентиляції легенів будь-якого рівня складності, а також надається реанімаційне лікування з апаратами постійного моніторингу стану всіх функцій організму.

Якщо немає позитивного тесту на коронавірус – в відділення, яке розраховане на 20 чоловік, пацієнтів не беруть.

Транспортують в клініку з дому або іншої лікарні реанімобілем.

Доба в одномісній палаті стоять 11 500 гривень з триразовим харчуванням і WI-FI. Якщо палата двомісна, то з кожного лікується буде по 9 500грн/добу.

Це ціна знаходження в клініці без урахування медикаментів. Депозит на проходження лікування тут – 50 000 гривень (одноразовий платіж).

Пацієнтів відділення постійно консультують професори-інфекціоністи Сергій Крамарєв та Ольга Голубовська. Орієнтуються на американські і європейські протоколи боротьби з коронавірусом.

Проте зараз, він на всю країну заявляє, які в нас мужні і професійні лікарі, дякує та намагається вижати все до виборів, користується моментом, так би мовити.

Чому ж Петро Олексійович, не спробував на собі всі привілегії державної медицини, чому ж не ліг в одну з тих палат над якою він із Супрун працював довгі 5 років, реформуючи її так би мовити на краще? Питання реторичне, проте зараз він осмілюється заявляти наступне.

Спасибі усім лікарям України, які роблять і можливе, і неможливе, і неймовірне. Як професіонали і просто відважні жінки і чоловіки.

Це виконувач ролі Президента за півтора роки забув зміст інавгураційної присяги: в одне вухо влетіла, в інше – вилетіла. А лікарі свою «клятву Гіппократа» знають і дотримуються.

Часом, дуже дорогою для себе ціною. 18500 медичних працівників захворіло. 132 померло. І лише 14! родин наразі отримали передбачену компенсацію в півтора мільйони гривень. А решта – ніяк не можуть довести, що покійні медики заразилися на роботі.

Коли хворих на всю країну були ще одиниці, і влада наївно вірила, що вірус омине Україну стороною, Зеленський урочисто оголосив себе головою Координаційної ради з протидії епідемії.

У травні – хвалькувато назвав себе майстром спорту з боротьби з коронавірусом. Доголовувався. Результат «чемпіона» кожен з вас може оцінити сам. Україна – в десятці антилідерів усвіті з найвищими темпами поширення хвороби.

Сім місяців часу, – у гонитві за лайками – згаяно на відосики. Колись Кашпіровський по телевізору лікував енурез. Чумак воду заряджав. А Зеленський відосиками лікує ковід.

Та Ковід-19 це не єдиний вірус, який зараз загрожує Україні. Є ще страшніший. Зе-19. Це – вірус дилетантства та непрофесійності. Впевнений, спільними зусиллями ми їх переможемо!

Тільки от Українці з ним, беззаперечно не згодні.

За матеріалами

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *