“Вдома маму чекає ще п’ятеро дітей”: лікарі рятують вагітну українку, хвору китайським вірусом

1 мин.97

 

Вагітна українка підхопила коронавірус і за словами лікарів, у жінки уражено 90% легенів

Так, у Львові вагітна дружина викладача Українського Католицького Університету отця Петра підхопила коронавірус. Зараз лікарі роблять все можливе, щоб врятувати її життя, пише РБК України.

Стан жінки погіршився настільки, що її довелося екстрено госпіталізувати. У лікарні їй провели кесарів розтин і на світ з’явилася недошена семимісячна дівчинка, якій дали ім’я – Дарина.

 

коронавірус, лікарня

Операція пройшла успішно, дитину помістили в інкубатор, і вона знаходиться під наглядом лікарів. Удома маму з лікарні разом з сестричкою чекає ще п’ятеро дітей

За словами отця Петра Терлецького його дружині тільки нещодавно стало краще і її перевели з ШВЛ на кисневу маску. Але буквально за півдня ідеальний стан його дружини різко погіршився і почалася киснева недостатність. Після обстеження, КТ показало у жінки 90% ураження легень.

“Катруся в медичному сні в лікарні швидкої допомоги, почав прогресувати тромбофлебіт легень через загущення крові”, – розповів отець Петро Терлецький.

 

коронавірус, лікарня, швидка допомога

 

Нагадаємо, що станом на ранок понеділка, 7 грудня, в Україні офіційно підтверджено 821 947 випадків коронавірусної інфекції. З них 8 641 – виявлено за минулу добу.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *