Ветеран АТО не витримав: Ні дня без шоу? Вам, більшовики сRані, не надоїло людей тримати за хRен пойми кого?…

Ні дня без шоу? Я правильно зрозумів, так? Зелений більшовики, прекрасно розуміючи, що питання вакцинації просрали в мотлох, розгорнули шоу-програму. «Нічого не боляче, курочка задоволена!». Мовляв дивіться яку чудову вакцину ми привезли. Що ви говорите, де унікальна вакцина від відчізняного виробника, про що, порівняно недавно, так радісно свистів Вова? Ах залиште. Вірніше забудьте, сюди дивіться. Ні, ні в бік інших країн, де вже давно йде вакцинація тим же Пфайзер, (там просто уряду лохи), а сюди дивіться, на нас.

Бачите, міністр прищепився. Віііідіте ??? Молодці. Лудше дивіться.

Тепер дивіться на Вову напівголого. Бачите біцепси? Молоооодциии! І якийсь укол йому викотили. (Добре, нехай буде «ковішілд») … Посміхається ж. Значить випробування вакцина пройшла миттєво.

Далі більше … Прям в ефірі ток-шоу (ключове слово шоу), почалася масова вакцинація в рамках однієї студії. Правда не зовсім дотримана форма одягу для вакцинації, ну таке. І в рамках якого такого плану на букву «х», раптом вирішили прищеплювати співачок і телеведучих, (американський кунг їй в сумочку), теж незрозуміло. Кабмін в курсі? Ахххх, саме це і називається «масово і каскадним методом»? Ну тоді добре…

А тепер серйозно! Вам, більшовики сраний, не надоело людей тримати за хрін зрозумій кого. У вашому лексиконі, це напевно називається лох електоральний? Окей. І все ж … З чого ви раптом вирішили, що все навколо лохи? Адже масова вакцинація, це не щеплення комусь там в студії телеканалів. «Дивіться як це класно». Масово, це багато. (Слово саме кагбе натякає). Масово, це дуже багато. Не по тисячі в день, а сотнями тисяч. Скрізь. По всій Україні. У лікарнях, поліклініках, госпіталях, в пересувних пунктах на вулицях і трасах. Масово. Багато. Всім. Тоді це має сенс. А шоу, має сенс тільки для вас. Рейтингами ж кирдик, так?

Тому і придумуєте хоч щось, раз похвалитися більше нічим.

Люди не вколовши боятися. Будь ви на крок професійніше, ніж табурет, ми б уже як мінімум закінчували першу хвилю вакцинації населення. Народ оооооочень побоюється ваших ебанутий, спонтанних кроків, які не факт, що і вам самим зрозумілі. Ви кілька місяців поспіль дуеті в вуха мільйонам українців, що в країну їде китайська вакцина. Що ось-ось вже приїхала.

Майже. Напевно. Скоро. Зовсім скоро. Скоро-прескоро. Он навіть поїзд видно «Китай-Банкова». Майже видно. І навіть про ефективність цієї вакцини починаєте щось там белькотати. А потім Херако, «Ми вже не переживаємо за наших туристів в Конго», і Степанов привозить хоч щось. Трошечкі вакцини, про яку толком ніхто і не чув. Є? Зареєстрована вона в ВООЗ? Які можуть бути побічні ефекти? Для якої вікової групи призначена? ЯКА ЦІНА? … Не відомо НІ-ЧО-ГО! Наведіть хоча б ОДНУ причину, чому люди повинні вам вірити?

(Ні я не знаю, де китайська вакцина і де гроші!)

Цей текст пишу в метро. І дивно те, що в вагонах є реклама хер знає чого, але жодного сантиметра рекламних площ ні зайняті соціальною рекламою. «Шановні українці. Скоро в нашу країну прибуде дуже багато вакцини «Сіновак» і «Ковішілд» (якщо звичайно Степанов НЕ налажал традиційно). Вакцина зареєстрована. Ефективність така-то.

Можливі побічні ефекти такі-то. Уже застосовується (перелік країн). Смертельних випадків немає ». Неа, немає такої реклами. І в тролейбусах з маршрутками теж немає. Ніде немає. А потім ви дивуєтесь чому лікарі відмовляються вам вірити. Так з чого вони повинні довіряти вам, фахівці зелений? Чи не ви рік тому залишили їх без засобів індивідуального захисту, без костюмів і масок? Казок було багато і відосіков теж. Навіть шоу запив «Нові Санжари», ось власне і все. Мільйони тестів хоч доїхали (допливли, долетіли) до України?

Джерело

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *