Відео. Гучний Скaндaл В Одесі: У Лікарні Пацієнти Пoмирaють Без Кисню, Але Із Палат Їхні Тіла Не Поспішають Забирати

В Мережу потрапили приголомшливі фото з одеської лікарні, їх оприлюднили волонтери, до яких постійно звертаються за допомогою родичі пацієнтів.

У лікарні люди помирають, бо не вистачає кисню, а тіла мертвих по кілька годин лежать в одній палаті з живими.

Про це йдеться в ТСН.16.45.

Біля п’ятої лікарні, куди звозять хворих і з підтвердженим коронавіросом, можна побачити черги з карет швидкої. Таке відбувається тут відранку, людей привозять багато, півсотні щодоби госпіталізують.

Але не можуть повноцінно і лікувати і рятувати. Саме у цій лікарні пацієнти зробили вражаючі фото, які спричинили шквал обурення в Мережі. На світлинах — тіла померлих пацієнтів у палатах і коридорах. Їх зняли батьки подружжя, які зараз є пацієнтами цієї лікарні.

«Фото дуже жахливі, зображені мертві люди, які померли від коронавірусу і померли не в реанімації, а просто у відділенні, куди їх доправили. Мене найбільше нажахало те, що говориться про те, що система медицини у нас готова до пандемії. Я вам скажу це брехня. На сьогодні цього немає», — каже киянин Іван Кудрявський.

Іван каже, батьків госпіталізували, бо вони задихалися. Необхідного для порятунку обладнання в лікарні не знайшлося, довелося терміново звертатися до волонтерів. «Вони задихаються там, там не вистачає кисню, ми привозимо вже в стаціонар кисень.

Я вчора пробивалася туди, я спокійна людина, але я кричала так, що думала, що у мене інсульт буде, щоб мене запустили в стаціонар, щоб я підключила пацієнтів до кисню, якого там не вистачає. Там вмирають люди», — переконує керівник благодійного фонду «Корпорація Монстрів» Катерина Ножевнікова.

В лікарні не приховують, що фото справжні. Кажуть, минулого тижня тільки відкрилися, як сортувальний медзаклад і за дві доби вщент заповнили нове коронавірусне відділення на 90 ліжок. Медперсоналу не вистачає, тому навіть мертвих не встигали забирати із загальної палати. «Навантаження божевільне, є такі випадки, коли вмирають кілька пацієнтів, тому не завжди встигається це вчасно зробити, але вже робота налагоджується і додаємо ми людей, додаємо ми персонал», — переконує заступниця директора з медичних питань лікарні №5 Людмила Бірюкова.

Аби робота лікарень не зупинилася повністю, місто просить в області залучити медперсонал з районів. А от що робити з браком місць, поки відповіді немає. В стаціонарах Одеси зараз можуть розмістити менше сотні пацієнтів. І постійно додають нові кисневі точки, але їх все ж вистачає не всім.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *