Він не виживе без допомоги! Пухлина головного мозку ставить життя хлопчика під загрозу: реанімація, стан важкий

Дитина перебуває в реанімації. Вже два роки пухлина головного мозку ставить життя 8-річного Ясіна Якаса під загрозу. Зараз особливо стан дитини викликає занепокоєння.

 

«Два роки тому виявили пухлину, зробили операцію, променева терапія, 8 блоків хімії. І як грім серед неба – рецидив. Пройшов Кібер-ніж в турецькій клініці, але і це не допомогло. Потрібна була термінова операція для видалення новоутворення у липні цього року.Через три тижні після операції почалися ускладнення, терміново встановили шунт. Але стан погіршувався з кожним днем, по швидкій перевели в онкологічну клініку у Львові. Реанімація, установка трахеотомии. Зараз стан важкий», – розповідає мама хлопчика.  

Лікарі мають чіткий план подальшого лікування хлопчика, але зараз критично важливо вивести його з того стану, а на це потрібні чималі кошти, яких родина хлопчика після років боротьби вже немає.

«Другий блок протирецидивної хімії планувався 20 вересня. Препарати будуть підбиратися виходячи зі стану дитини на цю дату. Далі планувалася хімія, протягом року, кожні три тижні. Зараз я не справляюся з витратами щодо реанімації. За два роки всі особисті кошти витрачені. Я виховую сина одна», – розповідає мама Ясіна.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку 5167 9855 0038 3328

Картка monobanka  4441 1144 4341 1952 

Якас Альбіна Зігмантасовна

Джерело:korupciya.com

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *