Віталій Шабунін: Я не бачу іншого способу врятувати країну, окрім як в масовий, мирний спосіб почати знoсити Зеленського (разом з усією цією шoблoю).

Як ми в ЦПК і попереджали генпрокурорка Зеленського віддала юристу Медведчука (Якубовському) наступні напрямки:- Спеціалізовану прокуратуру у сфері нагляду за крим.провадження ПРО ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ та у сфері ОБОРОННО-ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ.-

Департамент організації, проц.керівництва розслідування та обвинувачення у провадженнях про злочини, вчинені у зв’язку з масовими процесами у 2013-2014 роках. (Це департаменти по ЗЛОЧИНАХ МАЙДАНУ).- Департамент проц.керівництва у провадженнях про КАТУВАННЯ та інші порушення прав громадян ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНАМИ.

Тепер, дякуючи Зеленському, Медведчук і росіяни контрольють три надважливі напрямки провоохоронної системи України.Я не бачу іншого способу врятувати країну, окрім як в масовий, мирний спосіб зносити Зеленського (разом з усією цією шоблою).

Цього разу треба врахувати уроки Революції Гідності. Зносити треба разом з продажними ВРП, КСУ, ОАСКам та усіма іншими продажними потворами.

Віталій Шабунін

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *