Вся Україна плаче…”Страшна хвороба перемогла..” Тільки що! Зеленський приголомшений… Його пам’ятають всі… Вже зараз почалось

У Миколаєві помер ветеран війни на Донбасі, глава місцевої організації Національного корпусу України Денис Янтар, який запам’ятався суперечкою з президентом України Володимиром Зеленським про розведення військ.

Про це повідомив у Facebook глава громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України Дмитро Шатровський. У ветерана було онкологічне захворювання.

“ВІН НЕ РОЗПОВІДАВ ПРО СВІЙ СТРАШНИЙ ДІАГНОЗ, ПРО РАК КРОВІ. ВОСТАННЄ, КОЛИ З НИМ РОЗМОВЛЯЛИ, ВІН ГОВОРИВ, ЩО ЛЯГАЄ В ЛІКАРНЮ НА ЛІКУВАННЯ НОГИ, ТОМУ НЕ МОЖЕ ПРИЇХАТИ НА З’ЇЗД РУХУ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ, ПОЧЕСНИМ ЧЛЕНОМ ЯКОГО ВІН Є”, – НАПИСАВ ШАТРОВСЬКИЙ.

Як повідомило миколаївське видання “НикВести” з посиланням на слова колег Янтаря по Нацкорпусу, чоловік був активним учасником Революції гідності 2013-2014 років.

7 квітня 2014 року брав участь у розгоні проросійського наметового табору в Миколаєві.

Після початку війни став волонтером і допомагав батальйону “Азов”. Після загибелі в серпні 2014 року бійця “Азова” під час штурму окупованої Мар’їнки Янтар сам пішов на фронт. Брав участь у боях за Гранітне та Широкино.

Глава Нацкорпусу Андрій Білецький у Telegram написав, що Янтар усе життя мріяв про відновлення українського суднобудування й українського моря.

“ВІН МРІЯВ ПРО УКРАЇНСЬКІ КОРАБЛІ, ПРО УКРАЇНСЬКІ ПРАПОРИ НАД ЧОРНИМ, СЕРЕДЗЕМНИМ ТА ІНШИМИ МОРЯМИ. АЛЕ ЖИТТЯ ПОСТАВИЛО ЙОМУ ІНШІ УМОВИ – ЗІ ЗБРОЄЮ В РУКАХ ЗАХИЩАТИ КРАЇНУ”, – НАПИСАВ БІЛЕЦЬКИЙ.

У жовтні 2019 року, коли Зеленський приїхав до добровольців у Золоте, де мало відбутися розведення сил, між ним і Янтарем відбулася суперечка.

Тоді, після словесної перепалки з главою держави в Золотому Янтар прокоментував ситуацію і озвучив подальші плани своїх соратників

Він був упевнений, що розведення військ “це безумство” і “не ті кроки, які повинен робити президент”.

В свою чергу, сьогодні, пройде інспекція наших позицій.

Про це журналіст Юрій Бутусов написав у Фейсбуці.

За словами журналіста, вже призначено час і місце «інспектування», проте жодних гарантій безпеки немає.

«Штаб Операції об’єднаних сил призначив проведення інспектування 503-го морської піхоти ВСУ в районі села Шуми о 14.00», – зазначив він.

«Військовослужбовцям ЗСУ не повідомляють, що в складі «інспекції» будуть військовослужбовці ЗС РФ. Сказано, що нашим бійцям необхідно забезпечити безпеку співробітників ОБСЄ і СЦКК», – йдеться в повідомленні.

Більш того, ворог вже підготувався…

«ПРОТИВНИК ПІДНЯВ НАД РАЙОНОМ «ІНСПЕКЦІЇ» В ШУМАХ БЕЗПІЛОТНІ РОЗВІДНИКИ, А ТАКОЖ ВИСУНУВ НА ПЕРЕДОВІ ПОЗИЦІЇ ГРУПУ СПОСТЕРІГАЧІВ І СНАЙПЕРІВ», – КАЖЕ БУТУСОВ.

Він зазначає, що вся ця ситуація не військова, а політична.

«ПРОВЕСТИ «ІНСПЕКЦІЮ» ОБСЄ МОЖЕ ОДНИМИ БЕЗПІЛОТНИКАМИ. ОДНАК ПРОТИВНИК МАЄ НА МЕТІ ЗНЯТИ ВІДВІДУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПОЗИЦІЙ ВІЙСЬКОВИМИ РФ. ОЧЕВИДНО, РОСІЯНИ ПРОВОДЯТЬ ПОЛІТИЧНУ ОПЕРАЦІЮ, ЇХНЯ МЕТА – ДЕМОНСТРАЦІЯ ТИСКУ, ПЕРЕВАГИ», – НАГОЛОШУЄ БУТУСОВ.

За його словами, ситуація зараз вкрай напружена.

«НІЯКИХ ГАРАНТІЙ БЕЗПЕКИ ПРИ ПРОСУВАННІ ПО ПЕРЕДОВИХ ПОЗИЦІЯХ ЗСУ БУТИ НЕ МОЖЕ. ЦЕ РАЙОН З ЩІЛЬНИМ МІНУВАННЯМ, МІННІ ПОЛЯ І НАШІ, І ПРОТИВНИКА, ПЕРЕМІШАЛИСЯ ЗА ДОВГІ РОКИ. СИТУАЦІЯ НАПРУЖЕНА, І ПОКИ НЕ ЯСНО – ДЕ НАКАЗ НА ВІДВІДУВАННЯ НАШИХ ПОЗИЦІЙ ПРОТИВНИКОМ, КИМ ВІН ПІДПИСАНИЙ І ХТО З КОМАНДУВАННЯ БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЦЮ АКЦІЮ», – ЗАЗНАЧИВ ЖУРНАЛІСТ.

Не забудьте поділитись цією новиною зі своїми близькими !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *